Flynn Carsen 3: Jidášův kalich (2008) (TV film)

Další Jonesovka, čistě průměrná. Žádný zázrak, co vstoupí do dějin kinematografie, ale na druhou stranu ani žádný brak, který by nestál za podívání. Na jeden nudný večer fajnová zábava.

Signál (2012)

Na Oskara to není, ale já se dobře bavil. Pěkná ukázka, čeho jsme v Čechách pro pár kaček schopni. Potěší sličná slečna Josefíková.

Nebezpečná metoda (2011)

Hodně líný film. Že bude plný těžkých a dlouhých dialogů, se dalo čekat, ale že tam kromě nich nebude prakticky vůbec nic, to je vážně škoda. Nad průměrem tak Nebezpečnou metodu drží jen excelentní herecké výkony - Keira Knightley naprosto bezkonkurenční, Viggo není skoro k poznání vizáží, chováním ani hlasem, i Cassel potěšil.

Batman (1989)

Film z doby, kdy měl batmobil ještě styl, Batman komiksovou nadsázku a Joker eleganci. Skvělý Nicholson.

Hugo a jeho velký objev (2011)

Příjemné, pohodové. Škoda trochu ospalé první třetiny a možná zbytečného (byť bezchybného) 3Dčka. Krásně zachycená atmosféra meziválečného nádraží, fajnová pocta průkopníkům kinematografie. Skvělý Baron Cohen a Chloë Moretz. Dobrá práce, pane Scorsese.

Číslo 9 (2009)

Neskutečně stylové. Poutavé, mysteriozní, s unikátní atmosférou. Škoda jen podivného nekonzistentního scénáře. Přirovnání k Planescape: Torment (kOCOUR) není úplně od věci.

Kdo přežije - Čína (2007) (série)

Obstojná řada Survivora. Vítěz a jeho aliance si tentokrát zasloužili dostat se takhle daleko, takhle krásně zmanipulovat celou skupinu, to se jen tak nevidí :)

Kdo přežije - Mikronésie (2008) (série)

Špičková série. Fanoušci versus Favoriti, parádní aliance a ještě lepší zvraty.

Kdo přežije - Perlové ostrovy (2003) (série)

Pro mě nejlepší z prvních 20 sérií Survivora. Rupert vs. Jonny Fairplay, zábava, intriky, reality show jak má být :)