Pásky z Nagana (2018)

Tady nejde jinak než dát za pět.Vrátit se nostalgicky o 20 let zpátky a znovu tento vyjímečný turnaj prožít v takto pozoruhodném dokumentu.Vidět kanadské hráče jak je prohra i po 20 letech stále žere ve mě vytváří takové to zdravé uspokojení jak jsme je krásně vyřadili v čele s Hašanem.A přiznám se taky jako ostatní tady.Při těch krásných vzpomínkách ,které ve mě vyvolávají národní hrdost jsem bulel taky.A nestydím se za to!!!Pro mě Nagano navždy zůstane nejemocionálnější sportovní zážitek.

Půlnoční slunce (2016) (seriál)

Prostě Seveřani detektivky točit uměj o tom není sporu.Je to velice originální a obzvlášt provedení vražd je pěkně vypečený.A chemie mezi oběma vyšetřovateli skvěle funguje.Jo a Christian Bale má ve Švédsku dvojníka.

7 životů (2017)

Dystopické sci-fi s dobrým nápadem a dějem ze kterého se možná dalo vytěžit víc,ale i tak mě to bavilo.

Spider-Man: Homecoming (2017)

Peterův kámoš tlustej Samoec,nebo Papuánec,tlustší jak hobit?Peterova vyvolená čmoudlá, možná černoška,možna ne-to jako vážně?Třídní šikanista Ind,nebo Pákistánec?To se asi v Marvelu někdo posral..Co si pro nás nachystaj příště? Ach jo-zlatej Sam Raimi a Tobey..

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Kdyby druhýho Kingsmana netočil Matthew Vaughn asi to mohlo dopadnout hůř.Takhle jsme dostali opět nářezový druhý díl a za sebe můžu vyjádřit spokojenost.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

21.9 2017 jsem Terminátora 2 viděl poprvé na velkém plátně,dříve VHS,DVD později blu ray.Ani se nechce věřit,že film vznikl v roce 1991.Samozřejmě v 3D konverzi je vyčištěný obraz a několik triků lehce upraveno,ale prostě tenhle film nezestárnul a hravě strčí dnešní akční bijáky do kapsy.V době vzniku fascinující triky,Arnold v top formě-prostě nejlepší akčnák všech dob!!!!

Těžká váha (2005)

Pro mě jasně nejlepší boxerskej film,bez debat!!!!!