Křesťanský magazín (2002) (pořad)

Z pohledu nevěřícího někdy dost úsměvné, jindy přímo trapné, ale občas i zajímavé.

Pan Tau - Pan Tau naděluje (1971) (epizoda)

Pana Tau jsem nikdy moc nemusela, poetice tohohle nápadu pak nepodlehla. Nemůžu ale říct, že by byl jako pořad pro děti výrazně špatný, teda alespoň s porovnáním těch současných.

Střepiny (2002) (pořad)

Nepřijdou mi jako špatný. Nemám produkci Novy ráda, ale zase neházim všechny věci do jednoho pytle. A tohle se tam spolu se stahovákem apod. hodit fakt nedá.

Škola života (2009)

Od začátku to bylo dobře našlápnutý, ale ten konec byl příliš kvapný. Celkově pak příběh vyznívá dost jako ztvárnění povídky, kdežto já očekávala novelu. Nic to ale nemění na tom, že Peter Sarsgaard umí hrát a film tak pozvedává na vyšší úroveň. Dalším plus pro mě byly povedené kostýmy a písnička v titulkách.

Vltava v obrazech (2001) (seriál)

Pro mě nejlepší dokumentární pořad u nás. Karel Čáslavský je vzorem pro každého, kdo se o podobné věci zajímá, tudíž i mě. Jeho zapálení pro věc je úžasné a je vidět na jeho práci i tomto pořadu. Vždycky když to dávají v televizi, už za pět minut se dostaví účinky, začnu fantazírovat. Jaké by to bylo, kdyby nebyly přehrady. Jak bych mohla řeku přejít u nás, aniž bych měla mokrou hlavu a mohla se vyhřívat na obrovským kamenech. Voda by byla čistá, bez odéru rybniční vody a ...Zkrátka ten pořad má duši a kouzlo.

Máte slovo (2008) (pořad)

Naprosto zbytečný pořad, kde si každý mele tu svou a ostatní neposlouchá. jako novinka přibyla skuhrající osoba, která aniž to tuší, sama sobě dělá ostudu. A to hlavní; kdo probůh oblíká Jílkovou? Když vidim ty její kreace, mám chuť jí přispět na stylistu.

Tisíc let české myslivosti (2008) (seriál)

Kultura české myslivosti značně upadla, ačkoli v tomhle pořadu to vůbec není vidět. Myslím, že by neškodilo, podívat se na sebe kritickým okem.

Přešlapy (2009) (seriál)

Musím tomu přiznat, že mezi ostatními věcmi v daném žánru na našich obrazovkách to přeci jen přečnívá, ale ne o moc. Některý scénky jsou fajn, ale celkově je škoda dobrých a populárních herců na tuhle záležitost.

Zázraky života (2010) (seriál) odpad!

Neuvěřitelně nepříjemná záležitost. Všichni se tam chovají tak arogantně a z domněle sympatické Plodkové je najednou ta největší potvora. Zajímavé to může být tak pro adeptky těchhle služeb.