Anakonda 4: Cesta krve (2009) (TV film) odpad!

Totální shit! Nemůžu uvěřit co tam dělá Rhys-Davies?!

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Tak teda dobře, změnil jsem názor dřív jsem asi na HP3 koukal asi jinak. Ze 3 hvězdiček na 4 to se mi moc nestává. Je fakt že Cuarón umí natočit působivou atmosféru, tady se mi líbilo jak se odprostil od dětských pohádek a natočil temnou, vizuálně šerou atmosféru, díky tomuhle byl film je lepší. Radcifle tady asi podává nejlepší výkon, tady se aspoň trochu více uvolnil a hrál lépe než v ostatních dílech (ikdyž ve 4 hrál taky skvěle), palec nahoru. Vizuálni efekty netřeba komentovat, prostě povedené. Má to spád, příjemně rychlé tempo, hudbu (!) a tohle skvěle rychle odsejpá. Filmu pomohla taky změna prostředí (krom Bradavic), je to rozsáhlejší a krom toho přidaly pár věcí, např. Prasinky. Musím říct že někdy jsem si připadal jak v jiném filmu v dětských filmech mít kata, vlkodlaka, a popravu to se vážně jentak nevidí. A vůbec, z celé série je nejlepší postava Snape! :)

Miloš Forman: Co tě nezabije… (2009)

Strhující dokument o stárnoucím Formanovi. Nejkrásnější na tom je že svůj život krásně odvyprávěl a další už ani vyprávět nechce, není ani co, jak by řekl Miloš Forman. :)

Garfield 2 (2006)

1 díl se mi zamlouval víc, i tak mě ale Garfield baví. :)

Fotr je lotr (2000)

Aspoň že je tu komedie která je jedna z mála dotažená dokonce. Většinou to bývá tak že je 1 polovina výborná, druhá už ne. Tady je to přesně naopak. Stiller je v pohodě a De Niro? Toho chlapíka mám rád, komediální, gansterský a naštvaný výraz mu fakt sedne jako ulitý. Jó, to druhý díl je fakt o poznání lepší. :)

Divoký Stomp (2007)

O dost lepší než "Lets Dance 2" který jsem právě viděl před tímhle filmem. Příliš dlouhá stopáž, nudné dialogy ale co z toho když vás film baví neustálým Stepováním skupiny Krajty a hlavně samotného DJ který mi jako herec nevadil. A navíc čím dál víc se ukazuje že "negři" jsou lepčí herci než "běloši" (bez urážky :) ). 4*, bavil jsem se a to je hlavní. :)

Věc (1982)

Ta drasající hudba, ta atmosféra, to napětí, to čekání na tu "Věc" to vše se odehrává od skvělého úvodu až před posledních 20 minut. Posledních 20 minut mě prostě nějak nenadchlo, jako kdyby se ta atmosféra někam vytratila, proto jsem tomu nevěnoval moc pozornost až když se ukázala samotná "Věc". Prostě nevím, budu to muset zhlédnout ještě jednou a potom snad změním názor. Každopádně Russell je borec. :)

Toy Story: Příběh hraček (1995)

No sakra. Úplně jsem si všiml že jsem tohle taky nehodnotil, jak je tohle možné? Beze slov, spolu s Lvím králem to byli pohádky mého mládí. :)

Toy Story 2: Příběh hraček (1999)

Cože! Tohle jsem viděl tak před 5 lety ale úplně jsem to zapoměl hodnotit! Jedna z mála pokračování která je skvělé jako 1 díl. Perfektní! :)