The Devil's Tomb (2009) odpad!

Odpad odpadov, žumpa žúmp!!! Keby aspoň muziku robil Henryho Rollins Band, tak by to bolo spríjemnenie utrpenia, ale toto bola jedna neskutočná hovadina, kde sa ani nesnažím prísť na to, prečo tam hral Cuba Gooding Jr. !

Ruslan (2009) odpad!

Neverím, že Pišta ešte niekedy niečo vôbec pozerateľné natočí. Ja plačem! Sto ľudí, sto chutí, ale vy, priatelia, čo dávate za päť...

The Collective (2008) odpad!

Som presvedčený, že Kolektív narafičil túto fintu na nás a natočil túto neskutočne nepozerateľnú blbosť len preto, aby nám vymyl mozog a dostal nás do svojich radov.

Push (2009) odpad!

Na začiatok: vynechávam rasistické kecy, ale jak ma srala jedna šikmooká pička, tak si to nenechávam odpustiť! Tisíc krát použitý výraz ' divízia ' píli uši a prefiltrovanosť zase oči! A z tých debilných lízatiek, čo im trčia z huby, by sa jeden posral...No a ak si budete chcieť otvoriť dvere... buhahaááááá!!! ...načo kľúče... Spokojne si zarevte. Inak, najlepší okamih celého filmu je, ked ten urevaný zmrd zahučí! Jediné plus celého tohto zmätku je Dakota, ktorá pôsobila na mňa ukľudňujúco, ale nezachránila to i tak. Nenechajte sa odradiť napriek mojim kecom, ale ja som trpel.

Rychlá akce (2008) odpad!

Film nahovno, muzika krvpijúca, odporní herci.... tam chýbal iba Steave Seagal!

Děti (2008) odpad!

Nenormálna hovadina! Tak ako som pri tomto trpel, tomu sa nevyrovná žiaden bôľ.

Bled (2009) odpad!

Ak Christopher Hutson mal po ' zahulení ' takéto ' haluze' , tak potom chcem jednu ' vzorku ' . Ale toto bola jedna neskutočne nepozerateľná hovadina! Skutočne premýšľam, kde sa berie odvaha, niečo takéto nakrútiť, a ešte väčšia, dopozerať to do konca! Takže, pre tých, čo pozeráte filmy do úplného konca: BUDETE NESKUTOCNE TRPIET .

Hra na utrpení (2008) odpad!

Nie ' odpad! ' , ale odpad odpadov !!

Vampyrer (2008) odpad!

Začalo to fajne, seversky, nádych upírčiny... vravím si, to sa ešte vyhrotí... no... a vyhrotilo...

Ďáblovo dítě (2008) odpad!

V 85- tom by som sa skutočne bál. Vtedy som mal 10 rokov a tento horor by bola novinka medzi zombíkmi a mutantami. Je to jednoduchý, blbo odkopírovaný a hlavne, už nenápaditý horor, ktorý je predvídateľný od počiatočných minút. ( Film i napriek tomu vždy dopozerám do konca. To je proste etika. ) A kedže nechcem spoilovať, tak už držím radšej hubu.