RYTMUS sídliskový sen (2015) odpad!

Kmotr a leader genereace zbytečných zoufalců nás opět sráží na kolena. Neuvěřitelné, stejně jako jako posledních 8 let, kdy se z hudby stala samoúčelná erekce a tato opice je vrcholný ejakulát, doslova!

Rychle a zběsile 7 (2015)

Když aktéři otevřou hubu a zahlásají Epic Shit, je to peklo to vám povím. Ale to je dnes v módě, nejen ve filmu, že milé děti ;) A akce? Safrlé AKCE! Kéž by Postradatelní měli alespoň bobánek týmového ducha, co tým Vina Diesela, opravdová rodina. Kéž by (zatačuji slzu) Kéž by Terminator Genisys točil J.Wan, jeho akční scény a především posledních 40 minut, nemá prostě konkurenci! Toto je ikonou akce a lobotomie v symbioze, vše funguje až překvapivě a smekám. Rozlučka s Walkerem je na místě, s citem, správná!

Laboratoř duchů (2009) (pořad)

naprosto smyšlené a malipulativní, dalo by se říci Krajní Meze v realityshow podání. leč jako hororová série k usínání a zahnání večerní nudy plně dostačující

Bojovník (2015)

Sytý hladovému nevěří. A on vyhládne a ucítí krev kořisti, není možno ho zastavit. Pak každá kapka potu, každý tep srdce a obrovský kus cesty za vítěstvím, nemá srovnání. Pocit svobody a její ceny. Proto tyhle filmy prostě miluju! Ppřipomenou nám, jaké bitvy jsme my sami zažily, jak si jich i sami sebe vážíme a co ještě je potřeba vykonat. Southpaw (a jeho debilní český ,,Bojovník,, opět děkuji) umí dávat rány i sílu, odhodlání a víru, že to není zbytečné.

Ex Machina (2014)

Zvláštní, všichni papouškujete něco o umělé inteligenci a přitom jde doslova o umělou ženu s vědomím, sexualitou, touhou i nemilou intrikou. Proč každý počítá s tím, že UI se bude chovat přesně jako lidé?? velmi omezený a primitivní přístup.. Všehovšudy film samotný inteligentní je, má své kouzlo, silné pasáže, neohrané herce. A kvality si Age of Lobotomovie umím cenit. Apropo s větším rozpočtem a výpravou jsme tu mohli mít skvělý Blade Runner II, nemyslíte?

Lincoln (2012)

Vedle herecké plejády, její přehnané dramatické ejakulace a upřímné nudy vidím spousty nedostatků a hlad po Oskarech..budiž. ALE! jestliže se rozhodnu točit drama o zrození rovnoprávnosti ,,barevných,, tak bych taky měl nějakého toho černouška obsadit do přední role, věnovat otrokářské problamatice a ostudě víc než pár keců. Kam se poděla Spielbergova touha vtahovati diváka do příběhu? Místo záběrů, které v nás mají probouzet empatie k otrokům, (Šindlerův Seznam) a vážnost tehdejší situace...nás tvůrce chce přimo unudit prázdnotou.. Místo odkazu jedné z mnoha smutné etapy USA, tu máme Oskarovou nudu PS: není zvláštní, jak urputně osvobozovali černé otroky na druhé straně mýtili domorodé indiány do posledního Mohykána?

Equalizer (2014)

Aby sám pan režisér, v dnešní lobotomovie době, chtěl natočit film s citem, film kvalitní, film atmosférický, zábavný, akční a přitom to není Mad Max ani Judge Dredd, to není jen tak! Brilantní práce! Srdcová záležitost! Bill Cosby je stále ve skvělé formě(tofižejoo)!

SpongeBob ve filmu: Houba na suchu (2015)

Po deseti minutách mám místo mozku cukrovou vatu, přestávám přemýšlet a jen se nechám unášet a pohlcovat naprostým šílenstvím a absurditou :D SpomgeBob: co je za rok? Patrik: je čtvrtek.... už se zase směju, to nejde...díky za tenhle film!

Jurský svět (2015) odpad!

Rozdíl mezi kýblem sraček a Jurassic World je..kýbl. Boom efekt, dino - gurmánství, fascinujcí dobrodružství a napětí, přesně tomu se tvůrci záměrně vyhnuli a připravili pro nás předražené, kreténské a především zbytečné NIC!