Na hraně zítřka (2014)

Od dob prvního Matrixu jsou filmy plné spec. efektů a ulítlých nápadů. Ale až s tímto filmem po 16ti letech je to ta pravá zábava! Precizně zpracované a Tom Cruise jako by hrál sám sebe, jeho cestu z idiota na borce, po Oblivionu a tomto dílku ho opravdu začínám mít rád jako herce.

Tahle země není pro starý (2007)

Dal bych si biftek, takový ten zprudka osmahlý, uvnitř krvavý až syrový. Nebo radši po vzoru tohoto nářezu půjdu a sežeru tu krávu zaživa, ale nejsem hajzl, dám jí hodit mincí. Film doporučuje 1 z 10ti drsňáků - ten co přežil...ten, co mu čumí kost z ruky přece.

Přátelé (1994) (seriál)

Chcete-li sitcomové svědectví, co vlastně byly Devadestáky, tak tento seriál je přesným opakem.

Transcendence (2014) odpad!

Když vám film celou dobu připomíná jednu z epizod Akta-X nebo Krajní Meze a jste fanoušek, neměl by to být problém. Ale když mě vytáčí lhostejný výkon Deppíka, snad neschopnost režiséra dotáhnout šroubky, gradující tempo nebo aspoň COKOLIV! Něco, co by super námět odlišilo a nadzvedlo od zmiňovaný seriálů (starých 20 let). V takovém případě je Transcendence promarněná šance a selhání. Jiný štáb, jiní herci a mohli jsme tu mít The Cult! a máme zase hovnodpad.

Armageddon (1998)

I po letech je to prostě pecka. Vše funguje, člověk se zasměje, fajný soundtrack. Ačkoliv je to lobotom-movie, je vše přirozené a divák se baví..a o tom to je.

X-Men: Budoucí minulost (2014) odpad!

Outdoorový top modýlek Jackman prostě není Wolf, ani podle předlohy, chování - NE-E! A co se týče příběhu, ano občasné koření a aroma... Ale kam se příběh posunul od prvního dílu? Omývat to samé z různých úhlů je naprostá urážka předlohy. Zde stále jestli lidé mohou být s mutanty nebo ne a jak... V komixu parta X cestuje vesmírem, natrhává Kosmohajzly a někdy sami sebe. Toto nejsou X-meni, Toto není Wolverine, Toto byla docela dobrá kapela, hit Africa nebyl nejlepší a To je i písnička od Plexis na počest hororu...radši hovořit o tom než o týhle X-parodii.

Godzilla (2014) odpad!

Skvěle zpracované téma. Velmi jednoduchý a přitom efektivní příběh. Některé záběry jakoby satan pekelně točil. Opravdu málem mistrovské dílo. Jen jednu chybičku vidím. Vlastně nevidím: GODZILLA není vidět!!! Kristovo ponožko, co ste to provedli? Takový pojem, potenciál a vlastně samotný základ přerostlého leguána je již od 50tých let destrukce, Godzilla VS cokoliv. Ale abych v klídku prosečkal ty dialogy, ty kecičky a pak to přijde...už je to tady... už jdou do sebe! Střih....co? Ale teď...teď se do toho pustí a my si užijem ultrahigh efekty a akci...tma...ocas...kouř...tma...zvuky...hele támhle asi něco...asi se perou ale nic nevidim... FAKT MOC DĚKUJI ZA TENTO FILMOVÝ NEZÁŽITEK

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014) odpad!

Jak hluboko může klesnout tuzemská filmová tvorba? Jaký tragický konec může potkat talentovaného komika? Při závěrečných titulcích mi bylo opravdu, opravdu smutno.

Symptom Pandorum (2009)

Zajímavý mix Vetřelce a Šíleného Maxe. Jen ten konec je docela zmatený, snad účelně. Jinak nekompromisní temné sci-fi, kterého je potřeba jak sádla pod výpečky.

Amazing Spider-Man 2 (2014) odpad!

Myslíte že Vašek Klaus je expert přes tuneling financí? Ha, to jste ještě nezažili toto veledílo od Marca Webba! Kam se ten multimega rozpočet poděl? Naprosto nudný, bezchutný vyprávění! Proč spiderman brečí víc než v jedničce? Proč se film jmenuje spiderman, když je ve filmu asi jen 15 minut? Proč se tohle vůbec stalo, natočilo, je pár filmů, kde něco někomu nesedne a mohlo se udělat jinak, ale ne tohle! Tohle se nemělo stát, točit, produkovat, stahovat a koukat na to...UŽ NIKDY!