Banshee (2013) (seriál)

Kdyby chtěl Clint Eastwood natočit Dirty Harry jako seriál, natočil by Banshee.

Avengers (2012)

Utahaný a nezáživný začátek filmu. Kolísavý, nevyvážený děj, pak se to rozjede, ale pro mě už je pozdě, nemám náladu, tak filmy fungovat na diváka nemají. Závěr: Předražená záležitost připomínající modýlek letadla, upatlaný lepidlem, špatně upilované součástky, přetahy štětcem, přeplácané barvičky, ulomená vrtulka a přitom na plánku to vypadalo tak dobře! Jen ten Loki by si zasloužil vlastní movie. a proč Captain Los Americos má kostým jak z Modré Ustřice??

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Největší překvapení roku 2014. Smekám tvůrcům, blahopřeji Marvelu a směji se ostatním komixákům: Thor 2, Železný Muž 3, Emo spider man 2, ti všichni dostali štítem do zubů a Captain A je degraduje na piloťáky zpackaných seriálů. Film stíhá přesnou palbu do více cílů: návaznost na předchozí díl, komiksová předloha The Winter Soldier přiměřeně dodržena, současná témata vsunuta a dobře zúročena, nedebilní akce, nehloupý příběh... byl jsem spokojen, překvapen a rozhodně se k tomuto filmu budu rád vracet, pořídim origošku atd... o kolika filmech dneška se to dá říct? snad malá závada..ten soundtrack, tak nekonkrétní, nezapamatovatelný..velký film si zaslouží dobrou hudbu, youtube je plný epic music mix, který tohle přehraje v první minutě...jediná závada, přehlédnutelná, leč nemalá.

Robocop (2014)

Nečekané překvapení a dobře zvládnutý remake. Nic víc, nic míň.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Po nařachaný dvojce tu máme odfláklou trojku a zářicí Banderas s psychpatickym Snipesem nemohli zachránit naprosto sračkohovnovou režii a střih. Tohle se dalo udělat MNOHEM pečlivěji, s citem a líp! Vedle stovek zabitejch kuklenců je tu zabitej potenciál a to fandu sere a fanda nedpustí!

Strings (2004)

Jeden z nejkrásnějších filmových zážitků. Děkuji.

Plán útěku (2013)

Arnoldův filozofický Deutch výlev, zahřátí kulometu, úsměv do kamery a nákres mapy..to nemá nemá chybu. A mě to nestačí! Dva borci, dvě legendy si konečně střihnou duet a máme jen tuhle přesnídávku? Mám rád maso, tak nebudu žrát juniora, ale dám si biftek, ne? Jedině...ledaže že na něj prostě nemám.

Dredd (2012)

a) Blade Runner b)Robocop c)Komando d)Cobra e)Drsný Harry f)Skleněné peklo h)Temný Rytíř: A) soundtrack, mini odkazy, empatie soudce/ soudkyně B) policejňosystemověnezastavitelněoddaný fýzl C) zábavněfilmová JATKA 80s konvertovaná do 21ho století /proč sem čekal tak dlouho a musel přežvykovat postradatelný, Totalrýkol, átým a jiný sračky, když to tady jde tak přirozeně??/ D) Drsňostyl E) Drsňákovytý drsňo styl, hlášky, ksychty a postoj ke kriminalitě F) Jak se kurva dostat z toho baráku a přežít to? H) Chladně jedovatá atmosféra města, lhostejnost ke kolemjdousím a jejich funusu. Já chců tři trilogie, což k počtu věžáků nebude problém, škoda že Michael Biehn nedostal poslední šanci, ale i ty Karlíčku, si zabil!

Star Trek: Do temnoty (2013) odpad!

Jak sem si vychutnával jedničku, tak zahazuju tohleto..co to vlastně je? Nenápadně vykrást původní příběh..tak to se hoši měli trošku víc snažit. Pod všemi těmi haťapaťa udělátky je sprostá, příběhově sakra levná, vykrádačka, ale co hlavně když to sype! Za tohle by měl Abramse znásilnit vlastní děda a třeba už dá pokoj, řiťopich!

Mezi vlky (2011)

Pohltilo mě to! Když jste v koutě a není cesty zpět a ukáže se co ve vás je, jak se k osudu postavíte o tom je tento film, tak to já chápu. A teď si představte místo vlků Predátory! A co ty vtipné komentáře, že se divák nemohl kochat krásnou krajinou?! Někteří vůbec neměli vylejzat z mámy a už vůbec komentovat cokoliv, co nechápou!