Warrior (2011)

Dobře, konec opravdu úžasnej a rozhodně klobouk dolů reálné předloze (jestli se to tak dá říct), rozhodně s každou přibývající minutou mě to bavilo víc a víc. Hardyho herecká performance byla naprosto bez chyby - nikdy nezapomenu na to, kdy jsem zrovna říkala, že bych ho chtěla vidět se usmát a on po nás hodil ještěrčí úsměv madmana :-), Edgerton si to taky dával s naprostým přehledem. Fighty byly taky moc pěkný, co můžu tak jako naprostej lajk o martial sports ocenit. No ale, mám nějaký ale, který tak úplně neumím pojmenovat. 4,25*

Noc hrůzy (2011)

Špatně udělaný stříkance, cákance, hnusance krve, špatně udělanej upír jménem Jerry (!!!) v úplné upíří podobě, špatně udělaná jízda autem, špatnej scénář, strašně vtipná scéna s kolíkem, "ah, mom's very religious", roztomilý "chchch" zvuky nevole na světlo. Asi až tak blbý a špatný, až to hodně bavilo :-) A dobrý sound.

Válka Bohů (2011)

Podle mě jsou csfd kritici moc přísní, 64% je pro mě absolutně nepochopitelných! Já jsem unešena. Možná to bude z části tím, že Immortals je přehlídka dokonalých, vypracovaných, nablýskaných mužských těl... Díky nim jsem si ani nevšimla, že válečný brnění byly gumový... Takovej detail, že... No, rozhodně bych vyzdvihla bojový choreografie, u těch jsem radostně nadskakovala na sedačce. Líbily se mi barvičky, páni bozi a slečna bohyně, krásná Faidra, maska toho tamtoho netvora atd. Je toho mnohem víc, příště si musím vzít kus papíru a tužku a dělat si poslepu poznámky, protože během sledování mě napadne vždycky něco, co chci pak prodiskutovat, ale další scéna to přebije a já pak nevím, co mě tak uchvátilo... Jo a motivační proslov Thesea k mini vojsku byl supr, zajímavý a nenašla jsem v něm žádný klišé, naopak, hlavní myšlenka mě oslovila. Jdu této vizuální podivané vzdát hold v podobě sklenky dobrého vína :D (NEviděno ve 3D.)

V cizí kůži (2011)

Na začátku špatně sestříhané záběry zapudrovaného obličeje. / "U have no job" "U have no hair." / "Story time is over, go fix your hair" *slap over the girl's butt and she falls on the staircase. / "Hey hey, what's your name?" he is tapping a little baby, one of the twins "Why can't they talk yet, are they retarded or something?" / scéna s miminama v kuchyni při krmení ve 3 ráno - mixér, sekáček, zásuvka... /

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Občas jsem se nudila (buď z důvodu, že to bylo nudný nebo už nejsem tak silně naivní a romantická duše), ale některý images byly fakt povedený. A nemůžu zastírat, že Twilight sága není moje oblíbená, tudíž nadržování je na místě. Kristen pořád stále krásná, avšak pár anorektickejch záběrů mě neskonale vyděsily a to mimi? Mělo tak neskutečně přehnaný oči až to bylo hezký. I dunno. Líbilo se mi to ať chci nebo ne :-)

Věc: Počátek (2011)

Velký potenciál (úžasný slovo btw) v nechutnosti.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Nádherná přehlídka akcentů. Moc povedený styling úvodních titulí. OD TÉTO CHVÍLE SE JEDNÁ O SPOILER / 1. díl mě dokázal rozesmát i unavenou téměř o půlnoci ("U can't hit someone in a wheelchair!" Mimochodem kluk, kterej pronesl tuhle větu, má neskutečnej talent. "Maybe u can do smth, just haven't found out what it is yet." "Yeah, right. What if I can't feel pain?" *he gets slapped* "AU!") / 3. díl - Furt nevím, jak se ten kluk jmenuje, the curly one - scéna, při který se snaží rozbít flašku silou vůle, mi způsobila delší smích.; první scéna s plešatou Kelly Alisha:"She looked like an alien" the curly one Nathan:"Ah dont be mean" smích "she did, didnt she?"; weird guye Simona shledávám patřičným weird guyem, skvěle ho hraje ten onen. / 4. díl - messing with future and past, ty dva afroameričani jsou neskutečně vtipní při jejich "sexu"álních hrátkách. / 5. díl - Nathan "First question - Have u ever had a sex with a piece of fruit" Simon "Give me my phone back" Nathan "Second question - was it a melon?"; Nathan "We have all foxed the fox, which makes us very bloody foxyyy" *Kelly giggles* "U like that, huh, yeah?" :D Oh god, ten má tak neskutečnou mimiku, fakt mě baví. / poslední díl 1. série - Un-fuckin'-believable./// 2. série 3. díl - žeru 'normálního' Simona, nevěřila bych, že dokáže mít takovej sex-appeal / 4. díl - Nero - Innocence!! Kelly ve svatebních šatech a Kelly psycholožka "That's what happens when blokes spend all their time playing computer games and wanking over porn on the internet" :D / 5. díl Nathan "Oh come on, if that was me bend over wearing a lovely pair of nickers, u are telling me u wouldnt treat yourself to a good Eiffel?" :D scénáristi mi dávaj. "I'm universaly popular and well liked, why would anyone want to kill me?" - N "Do the maths" Simon "There is no maths" N "Right. She was here + (plus) no one else was around * (times) she caught me leering at her semi-naked / (devided by) all the weird shit that happens to us = (equals) guilty!" / 6. díl - reportéři čekaj před community centrem, misfiťáci přemejšlí, kdo to o nich řekl, myslí, že to byl Nathan a ten přemýšlí "What? I didnt do anything. ...i dont think i did. ...im almost certain i didnt"; N "Teeth - good. Hair - beautiful. Kock - in. Lets go be famous!" /// 3. série - škoda, že jsme přišli o Nathana. Rudy je ovšem taky fajn, sice ne v prvních 3 dílech, ale pak ho člověk začne docela mít rád. 4. díl - totální sračka - Hitler, nácci? wtf? 5. díl - konečně dobrej díl, Kelly v těle holky v komatu, začíná se dávat dohromady se Sethem a Seth je boží :)

Vyměřený čas (2011)

Přijde mi to jako super nápad (pro film, ne pro realitu), avšak zpracován a ne tak úplně dotažen do geniality vzhledem k pár do očí bijícím nesrovnalostem (SPOILER Je noc, zbývá hodina deset minut a další záběr za pražícího slunce, následně je těm dvoum hrdličkám ještě nějaký čas uloupen a hle! Ona jim zbývá ještě půl hodina... eh? Neodpustitelné. // Proč když je tak vymakán systém společnosti, pan Weis má stáda goril za prdelí, time-keepers jsou všude kam se podíváš, tak jakto, že se hlavní dvojici daří pohybovat mezi jednotlivými sektory, aniž by na ně někde na půl cesty nečekali ozbrojenci, když se pro to nabízí tolik vhodných míst? A proč sakra není vidět pořádný pokrok v technice, jak by se čekalo? Ale pak je spousta scén, kdy jsem si říkala "cool!" Jako například při fightu do nuly, kdy ubíhaly poslední vteřinky a úžasný Will sáhnul po pistolce v ponožce a docela jim to vysvětlil. Anebo se mi zalíbila poznámka "Un-fucking-believable!"KONEC SPOILERU :D) Ale koneckonců dobrý pocit převažuje, tudíž 4*. Taky kvůli tomu, že někdy během filmu jsem dostala chuť si (já, lemra) zaběhat. :-))

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Po pilotním dílu jsem lehce vystrašená s příjemným mrazením za krkem a v očekávání, co přinesou další díly. Zatím lehce perverzní, lehce odporný a lehce agresivní. /// Gay Sylar (Zachary Quinto)????? Score! / Tate a Violet jsou moji favoriti. // 3. série COVEN - 1. díl (Bitchcraft - trefné) perfektně navnadil. Opět úchylárna, jak se sluší a patří.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

I love the way Gosling giggles when the four guys are sitting on the bench. Celý film ve mně vyvolal hodně radosti :)