O.C. (2003) (seriál)

Nekonečná romance v poměrně slušném teen balení z atraktivní lokace. I přes lehce kolísající kvalitu se jedná o zdařilý seriál který dokáže nadchnout cílové publikum. Sám jsem byl příkladem.

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Epické zakončení jedné opravdu vydařené filmové trilogie. Jackson si s finálním dílem nebral servítky a diváků servíruje jeden z nejepičtějších zážitků všech dob.

Pecan Pie (2003)

V tomhle Gondryho nejsem schopný následovat. Jistá úchylnost by tu byla ale co to má znamenat v celku ví snad sám jen Michel

Pokoj (2003)

Dávám jednu, nicméně zasloužil by si plných pět a to bez nejmenšího problému. Tak geniálně špatný film v každém myslitelném ohledu jsem snad ještě neviděl. Tommy Wiseau servíruje divákům takový hrůzostrašný koktejl nesympatických neherců přehrávajících nesmyslné dialogy a filmařského neumětelství, že to v konečném výsledku dopadá jako neuvěřitělně silná komedie. Není divu, že se The Room zapsalo do historie. Pod vlivem alkoholu se jedná o naprosto povinnou záležitost pro každého filmového fanouška. "Anyway, how's your sex life?"

Poslední samuraj (2003)

Do puntíku perfektně natočený velkofilm, přesně jako podle šablony, který funguje ve všech ohledech. Přináší epický příběh, problémového hrdinu i emocionálně silný závěr. To že nepřináší téměř nic moc nového? O to tu vůbec nejde.

Pupendo (2003)

Vydařená surová komedie z pera Petra Jarchovského, podepřená skvělými hereckými výkony a vydařeným humorem. Vážnější témata a humor spolu zde fungují skvěle.

Rychle a zběsile 2 (2003)

Zdařile, i když jiným způsobem povedené pokračování, které nehraje až tak na akci, spíše jako na styl.

Scary Movie 3 (2003)

Kvalitativně poněkud vzestup po příšerném druhém dílu který je obohacený o pár známých tváří.