Hanna (2011)

Nebylo to špatný:)líbila se mi kamera, zajímavá hudba nahazovala tak trochu psycho atmosféru...ale určité věci bych si představoval jinak + občas možná i více hluchých míst.ale pro mě 3apůl

Záhada Blair Witch (1999)

film jsem sice viděl před delší dobou, ale dodnes vzpomínám ksakru proč se koukám na film kde je ve více jak půlce filmu tma a melou tam hrozný hovna. Ta jedna hvězda je za nápad a za oblbnutí lidí.

Oheň (1991)

Totálně drsní hasiči mě prostě zas tak neoslnili, ale je pravda že ohně tam je dost:-DKaždopádně takovéto drsné vyšetřování ohně...klasické hlášení zní: prostě to chytlo

Zloděj životů (2004)

Za dlouhou postelovou scénu s nahou Angelinou by si to zasloužilo klidně i více

Jsem číslo čtyři (2011)

Takový uhozený Herousy s ufounkama, který vypadaj jako lidi anebo spíš jak nemocný králíci. Nebylo to nejhorší ale pár věcí mohlo být určitě nápaditějších;-)ale i tak nelituji za zkouknutí:)Každopádně hláška, že vše podstatné bylo vidět v traileru je skoro pravda:-Da docela by mě zajímalo kam zmizelo těch 60 mega rozpočtu, když maj pěkný plastový mimozemský bouchačky (kerý vypadaj jak stříkačky na vodu:-D) mno houby zle:)

Kontakt (1997)

Film je sice poměrně dlouhý, ale nenudí...a 4 hvězdy za pár věcí, které jsou pro mě jaksi taksi blbost:) ajaj po opakovanem shlednuti, musim upravit na5, chyby mi uz nevadi:-D

Mumie (1999)

pěkně v klídku, ale znova bych se na to nepodíval:)

Kung Fu Panda (2008)

Milé, já bych chtěl být taky kung fu dračím bojovníkem:)

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Mno ať si říká každej kdo chce, ale když ve filmu zazní "sejmul jsi autem vrtulník" "došli mi náboje". mno prostě pro mě pořád hodně dobrý...

96 hodin (2008)

Opravdu dokonalé:)Konečně filmek, kde hlavní hrdina se zachová, jak by to udělal běžný občan.:-D