Anna Kareninová (1997)

skvelé dielo, ktoré je tentokrát veľmi priemerne spracované, sklamanie...

Inferno (2016)

film sám o sebe nie je až taký zlý, ale keď vezmeme do úvahy, že od polovice sa začne významne odchyľovať obsahom a podstatou od knihy Dana Browna tak je to na hovno. Úplne zmenená podstata - divím sa , že D.Brown s tým súhlasil. Kniha je nekonečne krát lepšia. Rovnaký ako Da Vinciho kód / myslím filmovú verziu

Jak básníci čekají na zázrak (2016)

... nuž zázrak evidentne neprišiel. Nemýlil som sa , je zbytočné ale hlavne nemožné pokračovať v tejto sérii. Bolo to trápne..... asi sa na to nedá adekvátne naviazať / roky....zmena doby.... ľudia sa menia, sme iní za mlada a potom zrejeme. Proste zbytočné to bolo.

Jak jsme hráli čáru (2014)

veľmi dobré, výborná výpoveď o dobe. Nechápem tie nízke hodnotenia / asi to hodnotia hlavne ľudia, ktorým socík veľa nehovorí / v tom prípade to chápem.

Učitelka (2016)

pravdivé, kruté, smutné. Pre mňa sa konečne vrátili Hrebejk a Jarchovský. Ich posledné filmy boli sklamanie ale toto je iná liga. MUST SEE !

Lid versus Larry Flynt (1996)

výborný film, na ktorom som sa zasmial ako na máloktorom. Skvelé výkony od Woody aj Courtney. Ten Flynt to je teda číslo, ale nepochybne veľmi chytrý, veď nakoniec aj preto zbohatol a dokázal odolať toľkým útokom voči svojej osobe. Myslím, že pre mňa je to najlepší film od Formana. Lepší ako Prelet...

Všechny moje lásky (2000)

po tých všetkých komentároch a odporúčaniach je to pre mňa dosť sklamanie. Stačilo vidieť raz

The Runaways (2010)

príbeh je to úžasný ale prevedenie veľmi priemerné, škoda.

Na pokraji slávy (2000)

výborné !!! zábavné !!! oplatí sa pozrieť opakovane !!!

Pianista (2002)

jeden z najemotívnejších filmov na svete, najlepší počin Romana Polanskiho ale aj Adriena Brodyho. V tomto filme je toľko utrpenia a ľudskosti, že by to mal byť povinný film pre dospievajúcich.

Časové pásmo bylo změněno