Touha, opatrnost (2007)

veľmi silné 4* alebo slabších 5*. Proste to bolo výborné ! 90%

Transformers (2007)

Dlho som si to nechcel pozrieť, lebo som si myslel, že je to taká hlúposť pre tínejdžrov. No pravdupovediac to aj je ale bavilo ma to ! Akčné scény boli skvelé, dokonca aj humor bol konzumovateľný, ale nechýbalo tu aj klasické americké klišé...

Obávaný bojovník (2006)

skvelé bojové scény.....už viem odkiaľ čerpali tvorcovia Matrixu

500 dní se Summer (2009)

...pekné...rád si to pozriem znova a potom možno niečo napíšem lebo veľa toho tu už je napísané predo mnou : viď genetique.

Serenity (2005)

dej úplne o ničom !!!

W. (2008)

asi tak 65%, miestami skvelé, miestami veľmi,,B-éčkové,, ale videl som to s českým dabingom, ktorý bol katastrofálny, preto si to určite pozriem ešte raz v originále. Určite je zaujímavé sito pozrieť, ale myslím že vačšina komentujucich si neuvedomuje, že je to film kritizujuc,i až by som povedal parodizujuci Busha a nie jeho oslavou. Dosť odvážne natočiť taký film aj v USA. Ale predsa od najlepších Stone - oviek je to ešte dosť ďaleko.

Moon (2009)

...možno skvelé exterierové zábery a zaujímavý interier, ani hudba nebola na zahodenie, ale inak pre mňa pomalé, veľmi pomalé a depresívne a pomalé a veľmi depresívne a nudné. Strata času. Mal som čo robiť aby som to dopozeral. Zaujímavé názory :lesumir , Abiosis a Aven.

Auta (2006)

perfektné.....videl som to s mojimi detmi asi 20x a stále je to super......mimochodom slovenský dabing lepší ako český - to sa nestáva často !

Boj (2007)

veľké sklamanie ...........2/10