Knight Rider - Legenda se vrací (2008) (seriál)

To je ale příšerně zmršená hovadina. Tohle nezachrání ani překrásná Deanna Russo. A když už se neobtěžovali s nějakou realističností nebo logikou, tak to mohli aspoň zachránit sympatickým obsazením, ale to se taky nepovedlo.

Šéfkuchař nadivoko (2005) (seriál)

Buď mi něco uniklo nebo jsem se nechal nachytat přehnaně vysokým hodnocením. Šéfkuchař nadivoko určitě patří k těm pohodovým a nenáročným seriálům. Ale zoufale tomu chybí nějaká výrazně komická složka a nápaditost. Všechny díly jsou vlastně stejné a to se rychle omrzí.

Veronica Mars (2004) (seriál)

Veronica Mars je super postava, ale to je tak všechno. Protože s vedlejšími postavami si moc práce nedali a většina z nich slouží jen k tomu, aby si Veronica nepovídala celý díl sama pro sebe. A podobně je to i se zápletkami jednotlivých dílů. Některé jsou povedené, ale některé jsou zase nelogické, až stupidně naivní a časem se začnou opakovat.

Deep Water (2022)

Tak to je hodně velké zklamání. Obsazení i námět slibovali docela napínavou podívanou. Jenže ono z toho není vůbec nic. Předně délka 2 hodiny je strašně moc a sice snaží budovat napětí, ale vůbec to nefunguje. Postava Afflecka je jak figurína odříkávající text a to bych mu tentokrát ani nedával za vinu, protože ani potenciál Any de Armas tady nedokázali využít. Prostě je to chabý scénář s hodně slabou režií, protože ani z očekávaného závěru se nedokázalo z postav vytěžit vůbec nic. Asi jediný důvod ke sledování je těch pár záběrů na sexy provokující Anu, ale asi to muselo být vzhledem k dnešní korektní době hodně omezeno.

Žhavá láska II. (2014)

V obrácených rolích to moc nefunguje. Ta ženská je hlavně otravná a nebýt postavy Blaze, tak by tam ani nic zábavnýho nebylo. Což je vzhledem k mužskému obsazení velké zklamání.

Žhavá láska (2012) (seriál)

Naprosto brilantní, jestli jsou i skutečné relity show takhle stupidní, tak se na to snad začnu dívat. Ken Marino je coby prostý, atraktivní hasič výborný a stejně tak ženská část obsazení. I proto je možná škoda, že seriál má jen 7 dílů, z postav i celého námětu by se dalo vytěžit daleko víc absurdních, stupidních, přehnaných a výborných scének.

Projekt Adam (2022)

Děti a zvířata do filmu nepatří. Tohle je jen další rodinný film, takže stejně nakonec všechno dopadne dobře. A právě kvůli tomu dramatické momenty vůbec nefungují, jen se pořád mluví a mluví, takže děj vůbec neubíhá. A jestli tam měly někde být i komické vložky, tak jsem je nenašel. Jediné pozitivum je snad vizuální zpracování v druhé půlce filmu.

Městečko South Park - Back to the Cold War (2022) (epizoda)

Vzhledem k událostem posledních dnů se jim ta epizoda povedla docela rychle. Škoda jen, že jsou ty nové epizody omezeny jen na pár postav. Chybí tomu zapojení hlavních postav.