snebka

TeslaWi-FiLaCroixwatterbottle. Řekl bych, že všechny tři díly 25. série měly něco do sebe, nějaké dobré hlášky, ale vždy jim rovněž něco chybělo a objevovala se hluchá místa. Je škoda, že Butters nedostal více prostoru, jak napovídal trailer. Poslední dva díly zároveň skončily poměrně otevřeným koncem, takže očekávám velké rozuzlení na konci sezóny. Jak to dopadne mezi rodinami Marshe a Blacka, bude muset žít Eric s mámou i nadále v hot dog housu. Očekávám a doufám, že se příští díl bude věnovat Kylovi, který za první půlku (?) sezóny pronesl asi tři věty, a že dají nějaký prostor i Kennymu, 60/100 *** ()

karlosss18

Takový divný to už je, zastaralý, polomrtvý. Nemá to ten 'šmrnc' už a myslím to jako celkově, ne jen tuto epizodu. Jsem rád, že už to není o posr*né tegritě a covidu, z mé nejoblíbenější postavy Randyho udělali koště tímhle tím. Pomalu to klesá na dno, je vidět, že tvůrci už nemají tolik originálních a netrapných nápadů jako dříve, za mlada. Asi už nic jiného neočekávám, jako že by to stouplo tak nahoru jako před 20. sérií, předtím, než začala korektnost a tím se to začlo právě valit pomalu z kopce, korektním ředitelem. Od těch zbývajících (předpokládám, že úplně posledních) 5. sérií neočekávám nic extra, bohužel. ()