The Last of Us - Drž mě za ruku (2023) (epizoda)

Dostal jsem Joela a Ellie konečně..Ještě nějaké napětí a Clikeři a je to TLOU.Lepší 3 hvězdy 75% Jé zábavné vidět že zatim nejlepší díl 2hý je od samotného tvurce hry Druckmanna.

Docent - Lesní vražda (2023) (epizoda)

Uvidíme dál. Zatím to neurazí ani nijak zvlášť nenadchne 65%

The Last of Us - Nakažení (2023) (epizoda)

No konečně. Tady je cítit každým záběrem TLOU..A rukopis samotného tvůrce hry Druckmanna 90%

The Last of Us - Když se ztratíš v temnotě (2023) (epizoda)

Co napsat.. Hru mám odehranou minimálně 7x je mou společně s druhým dílem nejlepší hrou co jsem kdy hrál. Měl jsem obavy o herce ale jak Pedro(téměř 100%) tak Bella(u ní jsem byl nejvíc na pochybách a budu)se mě zatím líbí. Pojetí prvního dílu je věrné originálu tak 85% každopádně u hry jsem měl více napjaté emoce(ale to je asi samozřejmé) Největší obavu mám o vykreslení brutality která dělala ve hře minimálně polovinu emocionálního zážitku...po dnešní druhé projekci musím hvězdičku ubrat. Bella byl omyl jako kráva! 70%

Tři bratři (2014)

Za holuba v podání Lišky a bábu v podání Lábuse jínáč ten zpěv je spíš na škodu..

Ďáblova hodina (2022) (seriál)

Lepší 4..trochu jsem to vysvětlení čekal, musí to ve mně ještě uzrát. Ale doporučil bych tento seriál..určitě ano 80%Pro mně velké plus představitelka hlavní role..

Halloween končí (2022) odpad!

Hlavně mu dejte natočit Exorcistu to bude trhák...v JůEsEj to bude hit jak cip. Tohle je Odpad nic víc a ti to co hodnotí kladně tak těm palec hore Ty vole :-)

Barbar (2022)

Váhám mezi 4 a 5 hvězdami ale dám 5 poněvadž tady už pěkně dlooouho nic tak dobrého HOROROVÉHO nebylo. Něco mezi...ale koukněte se sami 85%