Sirotčinec (2007)

Kdo má rád kvalitní horory,kde se vám nervy napínají k prasknutí,ten je na správné adrese.Tento horor staví na skvěle postaveném scénáři a pečlivě budované atmosféře,která vás chladnými nenechá.

Dempsey a Makepeaceová (1985) (seriál)

Velmi hezké,odlehčené kriminálky.Prožívali jsme s ním vskutku příjemné večery.

Zdivočelá země (1997) (seriál)

Splnění dluhu našim nedávným dějinám.Nikterak přehnané nahlédnutí do praktik zvrhlého komunistickému režimu.Pravdivě realistické.Dejdar ve skvělé formě.

Život na zámku (1995) (seriál)

Celkem příjemný seriálek,který vůbec netrpěl chorobou zvanou nekonečnost.Měl závěr a začátek a také smyslu plný děj.

Dobrá čtvrť (2005) (seriál)

Seriál o dnešní mládeži.Velmi aktuální a kvalitní ,to se dnes opravdu nevidí.Plytkost ulic a ordinací je proti tomuto počinu opravdu nebetyčná.

Becket (1964)

Vynikající historický film ze středověké anglie.Peter O´Toole a Richard Burton září v rolích Jindřicha druhého a Thomase Becketa.

Wrestler (2008)

Je to fim na pět hvězdiček.Rourke jako hlavní představitel je dokonalý.Příběh o člověku ,kterému život protekl mezi prsty a zbyl mu jen smutek,beznaděj a prázdnota.Určitě ale stojí za shlédnutí.

Tenkrát v Americe (1984)

Jistě velmi bravurně natočeno.Dokonalá kamera a božská hudba.Minochodem ta hudba mi k tomuto tématu nesedí.Myslím,že by byla vhodná spíše k nějakému kvalitnímu romanticky laděnému filmu.Jinak mi však film nic dobrého nedal,jen to že mafiani json hnusní a to je pro mě málo.Dávám čtyři hvězdy za technické a umělecké provedení.

Ztracené město (2005)

Z filmu je citit jaký vztah ke Kubě Andy Garcia chová.Celkem klidně plynoucí příběh jedné rodiny z vyšších vrstev do kterého se připlete kubánská revoluce v čele s Fidelem.Pěkně natočené,plné krásných momentů,které hluboko zasáhnou duši.Taky si člověk více uvědomí jak je komunismus zhoubný.Klobouk dolů před tím jak si poradil Andy Garcia se svojí režijní prvotinou.