• Krátkometrážní

Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)

Tahle podoba Law and Order se mi líbí nejvíc. Je vidět, že je do puntíku propracovaná, herci jsou mi nejsympatičtější a i po X sériích se stále najde díl, kterej je zajímavej. Christopher Meloni ...velice dobrá volba:)

Agentura Jasno (2006) (seriál)

Psych je hodně zvlážní seriál, je tak zvláštně neokoukaně vtipnej. Bohužel ale tak trochu šablonovitej a ničím nevybočující z řad, dneska už je stovek seriálů s podobným tématem. Přesto ale lepší 3. Viděna 1. Série. EDIT: Po mnoha a mnoha letech pokračuju tam, kde jsem přestal. 2. Série, hned první díl mě naprosto dostal a musím říct, že přece jen i dnes po všech různých variacích na krimi je tato stále originální a tak zvláštně vtipně roztomilá. V mnoha ohledech mi připomíná Monka, akorát jsme tentokrát trochu níže v Californii a to v Santa Barbaře, kde ve skutečnosti chcípl pes (trust me, I know), nicméně tady je o zábavu a zločiny postaráno. Momentálně jsem v 5. sérii a PSYCH si stále drží úroven, proto cítím, že než se rozepisovat k jednotlivé sérii, bude lepší, když zmíním díly, co stojí za vidění a to i v případě, kdy se vám nechce sledovat celý seriál, protože jen minimum epizod na sebe vyloženě navazuje. Když pominu závěr třetí, čtvrté a páté série, což je vlastně trojdíl (který rozhodně stojí za shlédnutí), tak je to přece jen spíš taková „crime of the week“ záležitost. 2x01 – American Duos, 2x13 – Lights, Camera …Homicidio, 2x16 – Shawn (and Gus) of the Dead, 3x05 – Disco didnt Die. It was Murdered!, 3x15 – Tuesday the 17th, 3x16 – An evening with Mr. Yang, 4x02 – He Dead, 4x06 – Bollywood Homicide, 4x09 – Shawn takes a Shot in the Dark, 4x16 – Mr. Yin Presents, 5x03 – Not even close …Encounters, 5x04 – Chivalry is not Dead ..But Someone is, 5x16 – Yang 3 in 2D, 6x01 – Shawn rescues Darth Vader, 6x02 – Last Night Gus, 6x03 – This Episode Sucks, 6x06 – Shawn Interrupted, 6x12 – Shawn and the Real Girl, 7x02 – Juliet takes a Luvvah, 7x09 – Juliet Wears the Pantsuit, 7x14 – No Trout about It, 8x03 – Remake A.K.A. Cloudy …With a chance of Improvement, 8x05 – Cog Blocked a samozřejmě, jak už to u seriálů bývá, finále - 8x10 - The Break-Up. Velké plus za reference z jiných show, filmů a mnoho písniček z nejlepší éry - 80´s baby!

Bionická žena (2007) (seriál)

Docela škoda, že to zrušili. Znám dost seriálů co se pořád vysílají a zasloužily by si to víc. Za nízký počet epizod (7) nemůžu dát víc.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

PRŮMĚR jako blázen, vtipy ne 2x vtipný a od půlky druhé série i docela četně opakovaný Komu přijde, že dokonalej humor má podobu toho, že skoro v každým díle slyší Sheldona 3x t´ukat Penny na dveře a k tomu 3x prohlásit "Penny, Penny, Penny", tak je asi trochu pozadu ve vývoji. Navíc se omlouvám všem zažraným fandům, ale kromě přehnanýho Sheldona nevidím ve zbylých třech geekách/loserech ani náznak jakési nadprůměrné inteligence..

Point Pleasant (2005) (seriál)

Tady je jedna věc úplně špatně a tou je prosím Elisabeth Harnois, tak akorát pěkná, tak akorát herecky nadaná, ale to bohužel nestačí, sama to neutáhne a bohužel je to dost znát...a vzhledem k tomu, že seriál má nějákých 12 nebo 13 dílů, tak hádám nejsem jedinej s podobným názorem. Nápad ale není vůbec špatnej.

Hotel Mystique (2005) (seriál)

Tohle mi tak trochu připomíná porno v docela dobře maskovatelné kapuci. Děj je téměř ubohej a herci asi stejně tak dobří, jako já sám. Triky....no...nic. Tři tomu dám, protože na osoby přítomné v tomhle ehm..seriálu se pěkně kouká.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

How sem začal sledovat v době, kdy to u nás téměř nikdo neznal, takže když sem přibližně po roce začal ve společnosti slýchat věty typu: "Hej vole, slyšels o tom novým super seriálu?", přišlo mi, že už zase tak bezva není, že to ze mě už jaksi opadlo. Ale...je pravda, že první tři série jsou téměř dokonalý. od čtvrté už mě to docela přestalo bavit, takže sem skončil někde u půlky páté, tak se moje hodnocení zaměřuje především na 1-4. Alyson Hannigan...prostě srdcovka.

Bratři a sestry (2006) (seriál)

Tím, že je Walkerovic rodinka tak rozrostlá a různorodá, není téměř šance, že se budete nudit, dal bych i pět, ale Calista není zrovna mou velkou oblíbenkyní a uzurpuje si docela dost prostoru hlavně pro sebe.

Kletba bratří Grimmů (2005)

Dost velká nuda, úplně zbytečnej film. Hezká příroda, docela dobří herci, ale to je konec.

Pád do tmy 2 (2009)

Kdyby to končilo prchající černoškou, pro kterou se Sarah (hlavní hrdinka v jedničce i dvojce) obětovala, tak bych dal 4. Chápu, že takhle by se mohl a asi i natočí další díl, ale možná, že už nebylo třeba. Upřímně, horor, kterej se odehrává v klaustrofobické jeskyni mi 2x stačil a vše nasvědčuje tomu, že trojka už bude tak trochu průser a akorát znehodnotí celou sérii.