• Krátkometrážní

Futurama (1999) (seriál)

No sranda to je, to snad ani nemusím psát, ale oproti Simpsonům nebo mému oblíbenému Family Guyovi je to docela slabota a když tyhle mají po čtyřech, tak Futuramě nemůžu dát víc než tři.

Kyle XY (2006) (seriál)

Viděl jsem zatím jen první sérii, ale Kyle mě docela dost baví. Jak seríál, tak i postava samotná. On je tak střeleně roztomilej a vtipnej a ani celá rodinka není vůbec špatná

Můj přítel Monk (2002) (seriál)

X-tá kriminálka, která naštěstí nelpí až tolik na případech a řešení nebo případný vrah se vyřeší tak jaksi samo od sebe.

Firefly (2002) (seriál)

Nejslabší Whedon. Asi proto, že nemusím jak western, tak vesmír. Přesto to není úplná nuda a Nathana Filliona mám docela rád.

Dirt (2007) (seriál)

Zajímavej seriál, který ale drží nad vodou a nad tou celou psycho linií hlavně sympatická Courtney, která zřejmě upsala duši a nestárne.

Fat Actress (2005) (seriál)

Příště až se bude dělat dokumentový seriál o nějáké z hereček, tak bych doporučil tu, jejíž život není nudnej a smutnej. Kirstie Alley mám jako herečku rád, líbí se mi i to, jak se prezentuje na veřejnosti, ale to jak se chová doma, to opravdu ne.

Černý anděl (2000) (seriál)

Tak toto asi vážně ani ne-e. Jessica Alba není moje oblíbená herečka a ani se mi něják zvlášt´ nelíbí, ale tady, protože samozřejme jsou to její začátky, tak tu vypadá jaksi prapodivně, jakoby šmrnclá nějákým cigánem plus její vychrtlá a dosti děsivá postava mi nedovolí udržet se u obrazovky na déle než pět minut. I tak sem zvládl celou první sérii a stačilo. Druhá je prý ještě daleko daleko horší.

Řekni, kdo tě zabil (2007) (seriál)

Inteligentí dílko, který je na pohled velice uspokojivý. Na odreagování slušné, ale nějáká velká hitparáda...kdeže.

Terminátor: Příběh Sáry Connorové (2008) (seriál)

Akční je to dost, děj už je napůl nalinkovanej, triky nejsou špatný, ale vybízí se tu otázka PROČ? Nepřijde mi to jako tak silné téma ke zpracování, aby se někdo několik let zahazoval hraním v tomto seriálu a vymýšlením nových dílů a zápletek.

Queer as Folk (1999) (seriál)

Představte si americkej Queer as folk. Ted´ to všechno co jste viděli přeformujte k obrazu svému, dosad´te britské herce, kteří se vzhledově i místem, do kterého byli dosazeni podobají ukrajincům a máte hodně špatnej remake. Dodávám, že toto je originál a tímto se američtí tvůrci inspirovali. Velice nadaní to lidé. Ti, kteří tvrdí, že tento zvláštní úkaz je klasika a milionkrát lepší než QAF US, tak ti akorát zbytečně moc nadržují britům a nevidí realitu, sorry. Plus, ti herci jsou opravdu škaredí. Nechci se prohlašovat za namyšlenýho a povrchního, ale všichni snad víme, že pokud na herce/herečky není hezkej pohled, tak to je půl úspěchu předem ztraceno..