• Krátkometrážní

Stopař (2007)

Kdyby v Hitcherovi nehrála Sophia Bush a Sean Bean, tak tomu filmu napálím odpad tak rychle, že jediný co by bylo rychlejší je čas, nad kterým se trávilo při vytváření scénáře. Úplně zbytečný, nic nevysvětlený, důvod neznámej a konec téměř otevřenej. Fakt jako ..toto nebrat. (Horší už snad bylo jenom Tajemství lon´skýho léta 3 ...a to je teda fakt hodně hrozný.)

Osudové léto (2002)

Hodina a půl opravdového utrpení. Tenhle film je opravdu totálně o ničem, výběr hereček je dost hroznej a Kate Bosworth snad ani herečka není ne??

Disturbia (2007)

Ne špatný, ale na tu dlouhou stopáž je to docela rozvleklá nuda. Navíc, Sarah Roemer mi není vůbec sympatická. Vlastně ani Shiu moc nemusím ...vlastně se divím, že sem tomu dal vůbec tři:))

Sesterstvo putovních kalhot (2005)

Ten film je takovej nudnej, ničím nezajímavej a o ničem, ale holky jsou všechny různý, takže aspon´ na něco se dá koukat. Je to takovej průměr na trávení po nedělním obídku.

Sesterstvo putovních kalhot 2 (2008)

Jednička a dvojka jsou téměř stejný filmy až na to, že holky od prvního dílu zkrásněly. Teda až na Amber Tamblyn, která je mi odporná v obou dílech stejně. America je naopak strašně miloučká, tu mám rád.

Nepodceňuj blondýnky (2009) (pořad) odpad!

Tady toho herce/moderátora/modela/sporotvce/jedno velký NIC úplně nesnáším. Holky pitomý, trapný a škaredý. Takže za 0 prosím.

Malé dohazovačky (1995)

Nejlepší film od Olsenek, tenhle prostě žeru. "Je to jasné? Jako facka ...taky byste jednu zasloužila matinko." :DD

Netvor (2011)

Film je tak na 2hvězdy, ale za Mary-Kate ještě jednu přidávám. Ten herec mi přišel nechutnej už od samýho začátku s tím jeho přiblblým účesem a myslím, že ta změna mu i docela prospěla, rozhodně víc zmužněl....zajímavý, že po zlomení kletby se vrátí do vlastní podoby s úplně jiným sestřihem. Hudgens a její herecký schopnosti = big fat 0.

Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)

Asi tak 5 prvních sérií je vážně super. Oblíbil jsem si tu Lauru Prepon, ikdyž mi předtím přišla šíleně nesympatická, ale vůbec tomu tak není. Od šesté už je to více-méně pořád dokola bohužel..