• Krátkometrážní

Metro (2004)

Creep by nebyl zase až tak špatnej, kdyby nebyl tak neskutečně stupidní. Franka se chová doslova jako malý dítě, třičtvrtě filmu běhá akorát z místa na místo, paktuje se s fet´ákama/bezdomovcema a když má konečně možnost Creepa zabít, tak prchá. Celkově film není strašidelnej (asi až na jednu lekavou scénu), ale spíš nechutnej ...gynekologickou vložku si klidně mohli odpustit, ikdyž bez ní by byl film asi ještě víc o ničem a bez dojmů. Za ten konec, kde se kolem zdevastované Franky začínají seskupovat lidi žijící běžnej život tam nahoře nad tím veškerým hnusem byl ale tak realistickej, skoro až děsivej, že 2hvězdy si to určitě zaslouží.

Show Ellen DeGeneresové (2003) (pořad)

No prostě bomba! Nejlepší talk-show co sem kdy měl možnost vidět. Je úplně jedno, že třeba nějákého herce, herečku, zpěváka či zpěvačku nemusíte, to interview bude stejně vtipný a zasmějete se. Viděl jsem tolik dílů, tolik lidí, že si bohužel asi nevzpomenu na konkrétní část nebo pasáž co mě rozesmála nejvíc, každopádně nejvtipnější jsou podle mě ty díly s Lauren Graham. Ellen a ona dohromady prostě vždycky vykouzlí úsměv na rtech, který se velmi často přemění v půlhodinovej záchvat smíchu. ( Hodně dobrý jsou i ty s Pink, J.Lo, Sandrou Bullock, Evou Longoriou a J.L.Hewitt ...no a i ty ostatní :D )

Holka s prknem (2011)

Filmy, kde je jedna z hlavních postav Sophia Bush mají jednu výhodu: nemusí být niják zvlášt´ dobrý nebo zajímavý, ale přesto jsou nejméně na 3 hvězdy.

Past na rodiče (1998)

Lepší film pro děcka snad ani neexistuje, Miloval sem to a ještě pořád miluju. Hallie byla vždycky moje oblíbenější z dvojčat...ikdyž byla jenom umělá:)

Vlastní pravidla (2007)

3 nadaný herečky, zajímává zápletka a 1 nevyužitej potenciál. Vlastní pravidla jsou docela nuda, nemůžu si pomoct.

Šéfe, jsem v tom! (2009)

Porodní bolesti (chápej tím film) nejsou špatný, ale celý je to takový utahaný a unavený jako Lindsay sama. Doby, kdy sem ji obdivoval za její krásu jsou ty tam, a tak už ani na Lindsay není hezkej pohled, navíc jenom idiot by jí to těhotenství věřil. Suma-sumárum ale ne zase tak zlý.

Vím, kdo mě zabil (2007)

Hodně, hodně zlý. Začátek bych ještě bral, ale celkově se to s uběhlejma minutama posouvá kamsi do zvláštního-strip-na modrou ujetýho kanálu a nic z toho.

Můj auťák Brouk (2005)

Lindsay jako zrzka tu vypadala moc hezky, ale to je asi tak všechno, protože jinak mi film nic neřekl a narozdíl od ostatních neshledávám plechový auto niják zvlášt´ roztomilý..

Zpověď královny střední školy (2004)

No ano, tahle Lindsayovka-Disneyovka byla slabá, ale 36 procent? Viděli jste film Nekonečná pařba? Tenhle snímek si zaslouží tak nízký hodnocení, ne tohle.

Protivný sprostý holky (2004)

Hodně dobrej film, kterej podle mýho není zase až tak moc určenej dětem (Sex, sprostý slova..). V hlavní roli ještě nezkažená Lindsay a začínající Rachel McAdams s Amandou Seyfried byly suprový a celkově sem se smál skoro po celou dobu.