Troopers (2011) (seriál)

Naprosto geniální webseriál s naprosto geniálním humorem a naprosto geniálními postavami. Jo a už jsem psal, že je to geniální? :D

Naušika z Větrného údolí (1984)

Páni. Tak tohle bylo opravdu nádherné. Tomu říkám klenot. Nádherná animace vykresluje nádherný příběh plný lidské (teď mi promiňte to slovo, ale je to tak) blbosti a nenasytnosti a hlavně plný odvahy jedné neobyčejné dívky a k tomu všemu je to celé podkresleno nádhernou hudbou (ta melodie Ohmů mi bude v hlavě hrát ještě hodně dlouho). Opravdu smekám pane Miyazaki. Plných 100% a vřele doporučuji všem. Jo a tu lišverku chci, a strašně mooooooc :D

Green Lantern (2011)

Hmm, sice to není kdovíjak povedený film (po příběhové stránce je to hrozný a v některých chvílích i pěkně trapný), ale ty 3* dávám za hlavního záporáka Parallaxe - ten byl udělanej naprosto suprově (a celková stránka efekt byla moc pěkně udělaná). Takže film po vizuální stránce super, příběhově nikoliv. 50% (viděna verze 123 minut v anglickém jazyce).

Princezna Mononoke (1997)

První anime film, který jsem kdy viděl a asi i důvod, proč jsem se začal na anime dívat.

Arrietty ze světa půjčovníčků (2010)

Dám vám otázku: co vznikne, když dáte dohromady krásnou animaci, nádhernou hudbu a překrásný příběh? No přeci Karigurashi no Arrietty. S tímhle filmem mi čas utekl strašně rychle a když byl konec, tak se mi ani věřit nechtělo, že to bylo jeden a půl hodiny. Tenhle film opravdu stojí za zkouknutí. 90%

Jak se to dělá (1999) (seriál)

Co se týče pořadů ohledně toho, jak se co vyrábí, tak tohle je v té opravdu malé hrstce jediný král. Naučné a hlavně zajímavé.

X-Men: První třída (2011)

Tak tohle bylo opravdu něco. Příběhově skutečný skvost (jen trochu opět zmatky s díly 1-3), efekty - no u těch sem se tetelil blahem, hlavní představitele nemohli vybrat lépe a dokonce tam nechyběl humor (Banshee trénuje :D). Celkově film působí jako klasičtí X-Meni avšak Vaughn tomu dodal svůj styl. Jeho podpis je vidět na každé sekundě filmu a musim uznat, že je film od filmu lepší a lepší. Doufám, že budou další díly - tohle se mi moc líbilo. jasných 100% bez zaváhání.

Frank -N- Brains (2009)

Velmi povedený kraťas. Se divim, že má tak nízké hodnocení.

Šéfové na zabití (2011)

Velice příjemná, oddychová a vcelku humorná komedie. Pokud nemáte nic jiného po ruce, tak můžu jen vřele doporučit. Zasmějete se, zamyslíte se a nakonec si uvědomíte, že se nemáte zas až tak špatně jako hlavní postavy - prostě pohodový film pro pohodový večer. 60% a to těch lepších.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Naprosto excelentní seriál s ještě lepším obsazením - teda alespoň co se R.D. Andersona týče - nejen že byl skvělej už jako MacGyver, ale jako plukovním Jack O´Neill byl naprosto geniální. Ty jeho hlášky mě kolikrák rozesmály natolik, že sem nebyl schopen vnímat zbytek dílu :D Prostě super. Co se týče celkového příběhu, který ze začátku moc není vidět tak je to seriál po scénáristické stránce geniální. Všichni ti záporáci jsou úžasní a jedni jsou lepší než druzí. Tohle je opravdu výjimečný seriál na poli sci-fi. Za mě 100% a jedu na další zkouknutí :)