Warcraft: První střet (2016)

Na tenhle film jsem se hodně těšil. Jednak jsem sám hráčem WoW, jednak jsem velkej fanda fantasy žánru a naposledy je mi celý svět warcraftu sympatický. Bohužel musím říct, že tohle je pro mě celkem velké zklamání. Po animační stránce to ujde, příběhově to je ale bohužel o něčem jiném a herecky je to totální katastrofa. Jedinej, kdo tam zahrál excelent byl Kebell, a ten byl z většiny animovanej :( . Pokud z toho vytřískaj pokračování, tak to snad bude konečně stát za to. ale pokud budou pokračovat v tomto stylu, obávám se, že celý svět Warcraftu tím z pláten kin nadobro vystrnadí. Za mě 3* a to ještě ty slabší (viděno v původním znění). P.S.: Přístě by mohli příběh nechat napsat ten samej tým, co dělá trailery na jednotlivé datadisky, pač ty maj super šťávu.

Jak vycvičit draka 2 (2014)

Velmi kvalitní pokračování nádherného příběhu. Nicméně nedosahuje kvality, kouzelnosti a roztomilosti jedničky. I tak jde o velmi kvalitní zábavu pro celou rodinu. 85% P.S.: Bezzubka je prostě nejkouzelnější mazel co kdy byl :p

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Jo, tak tohle bylo tak stokrát lepší než jednička. Pokud bude i poslední dvojdíl takto dobrý, mohla by z toho nakonec být vcelku solidní serie. 80%

Wolverine (2013)

Rozhodně doporučuji shlédnout před X-Men: Budoucí minulost - pár věcí pak bude snažší pochopit (i když vyvstanou další otázky). Jinak HJ opět skvělý, dávkování akce běží dle švýcarských hodinek a výsledný dojem zanechává film vcelku nadprůměrem. 80%

Terapie láskou (2012)

Film s velice silným příběhem. Herecké výkony jsou naprosto úchvatné (ani se nedivím těm nominacím na Oskary). Mezi ústřední dvojicí panuje taková chemie, že to snad museli simulovat někde v laboratoři. Pro mne naprosto úchvatný a krásný film s naprosto úžasným hereckým výkonem. A teď pánové - přiznejte se - kdo by chtěl být na místě pana Coopera při tanci (a vlastně celé nacvičování)? Já bych to bral :) 85%

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Víte proč dávám 4*? Protože toto je seriál mého dětství a jako malej jsem na něm byl naprosto závislej. A i když se teď podívám na jakoukoliv epizodu, tak se stále vidím jako ten malý kluk, co chtěl být strážcem. Takže proto ty 4* - nostalgie je pěkná potvora, ale nedá se jí odolat.

Příběhy ze Zeměmoří (2006)

Pěkný film, i když bych jej řadil možná do průměru. Ale ty 4* si zaslouží, obzvláště za nádherný hudební doprovod.

Ledové království (2013)

Kouzelná pohádka, která zahřeje vaše srdce i přes mrazivý název. První třetina velmi povedená, ale ve chvíli, kdy se objeví Olaf, dostane film nový, mnohem zábavnější směr, kterého se už nezbaví. Krásný příběh, nádherné písničky (jako bych od studia Disney čekal něco jiného), kouzelná animace a... spousta sněhu (opravdu přímo hory sněhu). Už se nemůžu dočkat, až to uvidím v původním znění. Viděna 2D verze (vlastně 3D, bo v kině ve chvíli čarování hradu zapli klimatizaci) s českým dabingem (a nebylo to vůbec špatný). 100% P.S.: při stavění sněžného hradu sem měl pěknou husinu - nejkrásnější moment celého filmu (jak hudebně, tak i vizuálně)

Až vyjde měsíc (2012)

Tento film je sice naprosto štřeštěný, ale je tak krásně střeštěný až vás to chytne za srdce. Normálně bych dal 3*, ale tenhle film si ty 4* zaslouží. 70% (viděno s dabingem).

Hudson Hawk (1991)

Jediné, co na tomto filmu stojí za shlédnutí, je snažící se bruce Willis o vtip, který snad kromě 3 scén nepřichází a nepřichází. Pro mou maličkost dost velké zklamání. Slabší 2*.