Firefly (2002) (seriál)

Velmi kvalitní sci-fi western s excelentním obsazením a velmi dobrým scénářem. I když by se pár much na tom taky našlo. Dal bych 4* ale za tu (bohužel) poslední epizodu dám klidně plných 5*. Jen škoda, že to zrušili, mohl to být velmi dlouhý seriál. 90%

Noc hrůzy (2011)

Sice je to bláznivej film, ale já se skvěle bavil. A navíc David Tennant mě naprosto odrovnal - jak já toho herce žeru :D 80% (viděno v originálním znění).

Sucker Punch (2011)

Velmi zajímavá podívaná plná dobrých songů, ucházejících efektů a hlavně perfektního příběhu. Když vynechám všechny ty souboje a efekty (i když by to byla v tomto případě škoda bo dodávají tomuto filmu určitou dávku šílenosti) tak tu máme velmi podařené psycho-drama, které pro mě rozhodně funguje. Herecké výkony se sice nemusejí zdát nějak oslnivé, ale kupodivu mi to nevadilo, vše to dohnal celkem povedený scénář a hudební doprovod. Za mou maličkost 80%

Tajuplný ostrov (2012)

Dávám 2* jen proto, že sem to dokoukal až do konce. Ale jinak je tenhle film strašně pitomá, logiku postrádající slátanina, na kterou se už radši nepodívám.

Ochránce (2005)

Velmi příjemná oddychovka se skvělým Vinem. Rozhodně pobavilo a odpustím tomu i těch pár kravinek nad kterými zůstává rozum stát :). Příjemných 70%

Aim High (2011) (seriál)

Zatím je to na 4* protože na 5* to bylo moc krátký :D Rozhodně chci mnooooooooohem víc ;)

Znovu 17 (2009)

Velmi příjemná jednohubka, ve které Zac Efron ukázal, že umí hrát (a nemyslím tím basket). Příjemné překvapení za 60%.

Jáson a Argonauti (1963)

Pěkné, povedené a dobře zpracované, jen to nedosahuje kvalit Souboje Titánů (ano vím že byl skoro o 20 let později :D). Ale i tak na svou dobu pěkné efekty. 60%

Velká vánoční jízda (2011)

Velice příjemná Vánoční jednohubka, která by se mohla pro mrňata stát skvělou vánoční klasikou (a nejen pro mrňata ;)). Velmi příjemných 70%.

Hotel Transylvánie (2012)

Skvělý film, který rozhodně nenudí a nezklame. Viděno v původním znění (nevim, co s kvalitou udělá dabing). 80%