TACHO (2010)

Do konce závodu jsem tomu chtěl dát **, ale tak hloupý konec jsem dlouho neviděl...tudíž *...:-( a co se týče námětu, tak jisto jistě by šel zpracovat znovu, lépe a radostněji..

Rychle a zběsile 5 (2011)

Jako komedie je to dobré, svižné úsměvné i pěknou zápletku to má. Ale do reality to má velmi daleko...Ta jedna hvězdička je za to že použily moje oblíbený auto...:-(

Delta Force 3: Vražedná hra (1991)

Tohle je veledílo hrozných přestřelek, tragické zápletky a když přimícháte trochu komedie..vznikne tohle..

Zákon gangu (2008) (seriál)

Když si tak pročítám ty komenty...tak jsou tu jen dva druhy...Je to super, nebo je to o ničem... a celkové hodnocení je 82... Po 1 sérii jsem zhltnul druhou.. Po 2 serii jsem začal čekat co se stane ve 3 po 3 serii jsem odkrajoval dny co ve 4 bude.. Ve 4 serii, ktera ted bezi...se nemuzu dospat dalsiho dilu...v kazdym se to zamotava cim dal vice..

Sejmi je všechny (2007)

Nevím jestli se smát nebo plakat. Pokud si k žánru přidám komedii, tak se dá plakat smíchy. Prvotřídní dílo plné zábavy u které se člověk rozpláče smíchy, ale pokud to někdo vezme vážně tak bude plakat hrůzou..

Den konce světa (2005) (TV film)

4 ukázky toho jak to může, ale taky nemusí skončit...a osobně se přikláním k poslední verzi, nezničí nás příroda, ale člověk..

Zdrojový kód (2011)

Tohle vznikne, když skřížíte ideální dávku akce, sci-fi, dobrého nápadu a dobré kamery....

Světová invaze (2011)

Jak vypadá americký vlastenecký film...takhle...něco tak hroznýho jsem dlouho neviděl..

Bastardi (2010)

O problému českého školství, který pomalu přichází i na normální základní školy a není už jen na zvláštních..