Okno do hřbitova (2011) (seriál)

Co by, zlatí Bakaláři. U toho aspoň víte na čem jste. Tady jen čučíte, cože to po vás ten seriál vlastně chce.

Orel Deváté legie (2011)

To sem nevěděl, že na severu Británie žijí Avataři :o) Dobře, nebudu se hnípat v detailech, proč tu a tam onak. Odpustím i přehršel hrdinství, i když bez toho by to nebylo takové jaké to je. A ani se nedivím, že se Esca přiklonil k víře v orlici, kdo by po takové masáží, nechtěl být Římským hrdinou ...

Pařba v Bangkoku (2011)

Umělý, umělý, umělý. I když Zach Galifianakis měl něco do sebe. Snad asi jedinej ... Škoda, čekal jsem strašnou prdel, a dostal je měkkou rýži pro důchodce :o(

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

To slyším ze všech stran, že už to není takový a makový. Já se vůbec nebojím, ani dřevěné nohy, mořských panen, Španělů, nebojím se ani Černovouse, nebojím se dát za pět hvězd. A že prý není Jack Sparrow, Jackem Sparrowem, a čím by asi byl? Je to stále Jack Sparrow, neotřelý, vtipný, nepředvídatelný, je to prostě tahoun. Tak jako hudba, děj, triky, prostředí, celé osazenstvo. Je to skvělá práce všech, je to práce, která si zaslouží plnej počet, díky všem :o) PS: prý se šušká, že prý bude, tak jen kdyby, dám si klidně další :o)

Policie Modrava (2011) (seriál)

S přibývajícími díly jsem si začal klást otázku. Jestli se všichni dožijí posledního dílu, jak šli vražda k vraždě časem.

Policie Modrava - Za lepších okolností (2011) (epizoda)

Lidem se nezavděčíte, když už se objeví nějaká pěkná detektivka, tak stejně všichni remcaj. Přitom to bylo pohodový, klidný, nikdo se na place neflákal, všechno sedělo, vše se s noblesou vyřešilo. No a šéfová body za charisma. Jedno však vytknout musím, že to bylo všechno v jednom jediném díle, přitom by jen tenhle jediný díl dal na 4 díly seriálu a myslím, že v klidu i na další. No, škoda, ale třeba někdy :o)

Přizdis*áči (2011)

Nedá se nic dělat, ale musím srovnávat. Klub sráčů má šmrnc. Tohle je takové pomalé a upocené. A hodně přehrané. Prostě jsem jim tu dementnost neuvěřil. Díval jsem se na to je z důvodu původu, neb co je UK má vždy koule. Tohle mělo sice ptáka, ale bez koulí. Zasmál jsem se 2x. A to mi blijící humor není cizí ...