Gorgo (1961)

Tak tohle mě zklamalo. A to hodně. Mám hodně rád sci-fi filmy z 50-70 let o to víc když se v něj vyskytují velcí giganti ničící planetu. Bohužel tohle bylo jen na půl. Hodně stopáže se nic neděje a jen se čumí na herce kteří přehrávají ve výborných kulisách. Jo ty kulisy byly fakt parádní a samotné ničení města vypadalo fakt parádně. Tak proč se režisér nesoustředil třeba jen na to? Navíc Lourié rozhodně umí natočit parádní film, ale tenhle mě docela zklamal.

Scream of the Banshee (2011) (TV film)

Horrorfest byl poslední dobou takový suchý, neměl nějak špatný filmy ale byly dost často z těží průměrné. Proto jsem nedával moc šancí ani tomuhle. Naneštěstí to nedopadlo ale tak špatně jak jsem myslel. Když opomenu tu neuvěřitelně otravnou příšeru které neustále křičela tak se jedné o solidní béčko které mě docela pobavilo. Celé univerzum a celý ten příběh byl celkem fajn a já se nijak nenudil. Čekal jsem to horší.

Predátor X (2010)

Škoda čekal jsem to daleko lepší, je poměrně dlouho co jsem viděl nějaký horor s vodním monstrem proto jsem se na tohle poměrně těšil. Nicméně zklamání přišlo skoro hned. Tohle se snaží být zbytečně chtřejší než to je. Za prvé je tu až moc twist zvratů, které moc nefungují, a celá sebranka herců jsou strašně...Divní, nečekal jsem zázraky oni taky moc dobře nehrajou, ale to jejich chování a celé ty vztahy jsou strašně divné. Další věc které mi nesedla byly počty útok, kterých bylo dost málo. Aspoň že prostředí kde se film odehrával bylo super. Ale jinak tohle patří z toho slabšího.

Elfen Lied (2004) (seriál)

Tak a já končím s anime filmama. Každej mi říkal že jestli chci fakt dobrej seriál at jdu do tohohle. Ale sakra co to je? První a druhý díl ok, ale čím dál víc jsem nesnášel to upištění děcko co každýho masakrovalo. Jo krev a masakr bylo fajn ale nebylo ho zas tak moc.Mezitím byly scény kde se řešily vztahy, a zbytečně se kecalo o ničem. Navíc mi teda žádná z postav nepřišla roztomilá, a ani jsem k ní nic necítil. A proč tu byly ty kreslený kozy? Zbytečnost.

The Shadow of the Cat (1961)

Strašně pomalý a unylý horor nebo spíše krimi, o tom jak chlápek zabije ženskou a všechno vidí kočka. Filmy kde smrt nese vždy černou kočku je mnoho, bohužel tenhle mě teda vůbec nebral. A to jak jsem již zmínil je fakt neuvěřitelně pomalej až mě to otravovalo. Jedinou výhodou je fakt to že to není nějak moc dlouhé ale i tak to může nudit.

The ABCs of Death (2012)

Po dlouhém čekání si myslím že se film vyplatil. Na druhou stranu tohle není film pro každého, ty příběhy jsou krátké takže vlastně se jen a jen čeká jak kdo umře. Pár příběhů je naprosto parádní jako například Dogfight který byl fakt geniální nebo Hardcastlův Toilet je parádní věcička. Některé povídky byly spíše špatné jako WTF nebo Zetsumetsu. No a pak tu jsou vyloženě špatné Removed. Ale i přes některé slabé povídky dávám 4* bavil jsem se dost.

Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie (2013)

Televizní pokračování jednoho z povedenějších duchařin posledních let. No nedopadlo to tak dobře jak bych čekal. A to z jednoho prostého důvodu. Tenhle film je až násilně dlouhej. 100 minut sice není zas tak moc ale na takovýhle typ filmu je to až moc. Strašně zbytečných scén které jsou nudné. Konec který nedával moc smysl, a působil zbytečně. A ani herci nepatřily mezi bůh ví co. Je to sice pěkně natočené ale i tak si myslím že tohle pokračování(které nemá nic společného s předchůdcem)je tak trochu zbytečné.

Silent Night (2012)

Steven C. Miller. Režisér u kterýho jsem si celou dobu říkal že nebude nikdy kvalitní režisér. Jeho filmy nejsou vyloženě odpady ale patří do kategorie průměru až podprůměru. No a teď je tu tenhle jeho film. A musím říct jenom wow. Není to sice nějak extra dobrý slasher, ale jako jeden z málo jsem měl pocit že koukám na slasher z 80 let. A to nemyslím špatně právě naopak. Celý je to krvavý, zábavný a krásně béčkový. Některé odkazy na starý slashery jsou parádní. Sice konec byl spíše průserovej ale film poměrně slušně fungoval. Chtěl jsem dát 4* ale na druhou stranu to nebylo nic zas tak extra spíše taková vzpomínka.

Zjevení (2012)

To jsem tak rád že film nakonec k nám do kin nešel. Nechápejte mě špatně mě nijak film nevadil ale jít na tohle do kina tak jsem docela naštvanej. Je to strašně slaboduchej horor, který jsme viděly 100x. Navíc naprosto bez jakkýkoliv lekačky. Režisér fakt čekal že se budeme u tohohle bát? Ono by to zas tak nevadilo ale není tu ani náznak atmosféry. Ale nějakou záhadou mě film udržel do konce a po sledování jsem nebyl nijak naštvaný, nebo spíše necítil jsem nic. Je to průměrný béčko kterých vzniká každý rok 100 a polovina z nich je o třídu lepší. Ale abych jen nehanil, tak jak jsem říkal poměrně slušně jsem se bavil, ústřední dvojice ušla a celý to poměrně slušně uteklo. Tak aspoň ty 3 slabé *.

From Beneath (2012)

Trošku zklamání. Ne nečekal jsem naprosto nic. Ale čekal jsem film o nějaké žravé rybě či nějaké bestii z vody. Nevěděl jsem o filmu nic a tak mě mohl jenom překvapit. Bohužel film není o žádný mořský potvoře. A navíc scény u vody jsou jen minimální. Zato tady máme dvojici milenců. A ti strašně rádi kecaj o hovně. Pak se chlápkovy něco stane a začnou mu růst černý řasy po těle(či co to bylo) no a tak začíná nudná blbina, která mě fakt nebavila. Naneštěstí je to dost krátkej film takže jsem neusnul. Ale mohlo to být 100x lepší.