Hrůza na jevišti (1950)

Tak tohle mě zklamalo. Nejedné se o špatný film ale pro mě byl strašně špatně stravitelný. Přebytek keců neuvěřitelně škodil. Do toho mi navíc strašně chyběla ta Hitche atmosféra na kterou jsem byl zvyklý a ani rozvleklost tomu moc nepomohlo. No aspoň že příběh je dostatečně zajímavý a celý to vypadá dobře. Ale por mě zklamání.

The Monster Maker (1944)

Nepovedený film o doktorovy který se rozhodně dát nějakej mutagení patok houslistovy, ten se začne měnit a nikomu se to nelíbí. Je to strašně debilně natočený horor s celkem fajn maskama ale to je docela málo, protože zbytek filmu je strašně nezajímavej a hlavně špatně sestříhanej. Jediný plus k tomuhle je ještě krátkost, ta hodina snad nikoho nezabije.

Anna's Eve (2004)

Tak tohle byl porod, duchařina kde se duchové trapně objevují před kamerou s pokusem se vystrašit naprosto nefunguje. Příběh který tu byl milionkrát je tak nešikovně natočen režisérem Kantzem že bych brečel. Jakkýkoliv pokus navodit atmosféru padá protože herečka v hlavní roli vypadá jak vysloužilá pornoherečka. Celej film je průser který navíc člověk musí vydržet téměř 90 minut. Nevím jestli je tady chyba ale moje verze trvá 88 minut, což je ale jedině dobře.

The Mummy's Shroud (1967)

Nic moc. Mumie sice moc v lásce nemám ale na tohle jsem se docela těšil protože už je to kurňa dlouho co jsem nějakej film s mumií viděl. Nicméně tenhle film je zvláštní tím že mumie se objevuje strašně málo což neuvěřitelně zklame. Atmosféra poklesla oproti původním dílům a celé je to takové mdlé.

The Nanny (1965)

Docela zajímavý až bizarní thriller o rozmazleném frackovy a jeho vypsychované chůvě. Ten malej fracek mě bohužel po celej film strašně iritoval a štval takže jsem docela často film pauzoval a šel koukat na něco jiného. Což je snad poprvé co jsem u filmu udělal ale opravdu to nešlo. Bylo to myšlený vážně že ta jeho postava má člověka vytočit? Nicméně davisová byla naprosto fantastická a totálně jsem jí žral. A i celej film byl režírován a zvládnut výborně, jen prostě celej film sráží ten spratek.

Spiderman (1994) (seriál)

Tak tohle je klasika. Sice dnes již u mě ztratila to kouzlo ale stále si pamatuju jak jsem chtěl na to kolikrát koukat a pak mi to rodiče přeply. Páni já byl naštvanej.Spider-mana jsem žral, dá se říct že ho z komiksáků jako jedinýho ještě žeru. Jediný co bych vytkl jsou ty díly na pokračování, přijdou mi takové zbytečně roztahané a rohodně by se některé vešly do toho jednoho dílu. Z nostalgie přidávám 1*.

Žralok útočí (2004) (TV film)

Tak na tenhle film jsem se dost těšil, nejenom že je to se žraloky který mám rád ale natáčely to Němci takže jsem se těšil na parádní Guilty pleasure. Žel nakonec se mi dostala podprůměrná blbost. Jistě pár scén se žralokama jsou celkem dobré, některé zase extrémně špatné. Ale celé to je takové zbytečně rozvleklé a nudné. Efekty jsou slabé a kdo čekal lepší? 2* tomuhle bohatě stačí.

Kötü tohum (1963)

Můj první Řecký film(nebo aspoň který koketoval s hororem) a je to neobyčejná sračka, měl jsem Anglické titulky ale ani tak jsem totálně nechápal o co jde, něco málo jsem o tomhle filmu četl, ale bylo mi to na nic. Nejenom že tenhle film se docela blbě shání, ale když jsem ho konečně sehnal tak jsem chtěl po shlédnutí brečet. Tohle jako tvůrci myslí vážně? Nebudu se vyjadřovat je to katastrofa která zachraňuje od odpadu jen slušná atmosféra....Ale když tak koukám na IMDB tak tam je 65% takže jsem ten film spíše nepochopil.

Sedmero dobrodružství Sindibáda (2010)

Jo tohle je Asylum výmlaz. Ono když dáte prachy režisérovy který nemá skoro žádné zkušenosti, tak to takhle prostě dopadá. Film nedává ani hlavu ani patu. Scéna s krabem byla neuvěřitelná. Efekty jsou sice slabé ale nepatří mezi nejhorší. Muldoon tu hraje špatně ale není to nic oproti ostatním hercům, a korunu nasazuje dabing(byl jsem nucen na film koukat z dabingem, což je asi poprvé po půl roce co jsem viděl film s dabingem). Nicméně i přes všechny ty kraviny je to zábavné, člověk fakt jen žasne co se dá natočit. Ale co jsem totálně nepochopil je obal "Original Prince of persia". WTF?

Duel (1971) (TV film)

tak překvapivě dobrý film. Čekal jsem přeci jenom něco jiného. Tedy horšího, nedávno jsem viděl Rest stop a tak nějak jsem upustil od těhlech thrillerů, a navíc jsem se poměrně bál když tohle byl jeden z prvních větších Spielbergových filmů, ale nakonec to dopadlo výborně. Jak tady každej říká Spielberg měl skvělej nápad neukazovat řidiče, tahle věc totálně dopomohla utvořit atmosféru. Herec Weaver byl dokonalej a scéna v restauraci mi díky němu utkvěla v hlavě. Dobrý film.