Deset důvodů, proč tě nenávidím (2009) (seriál)

Nedokážu pochopit, proč z jednoho z mých nejoblínenějších filmů udělali takovou sračku. Obsazení herců že je skvělé? Já nevidím ani jednoho kvalitního herce. Lindsey Shaw mnohonásobně převyšuje ostatní, ale že by byla dobrá, tak to se říct nedá. Ono to taky není žádné umění převýšit ostatní, když někteří z nich působí na Disney channelu. Vůbec nejhorší je, že seriál nepřináší nic nového a jen tupě kopíruje film. Po pěti díléch můžu s klidem prohlásit, že dál už se dívat nebudu.

Je to i můj život (2009)

Strašně špatně se mi hodnotí tento velmi emotivně vypjatý film. Říkám si, jestli ten neuvěřitelný příval emocí, které ve mě film vyvolal, nezaštítil onu skutečenou kvalitu filmu a jestli je tento filmu opravdu tak skvělý, jak mi bezporstředně po jeho shlédnutí připadá. Není pochyb o tom, že se jedná o účelnou citovou vydíračku, která ovšem v mém případě spolehlivě zabrala. Proto tedy nemůžu jinak, než hodnotit pěti hvězdičkami a film doporučit dál.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Připadá mi, že se celé ČSFD zbláznilo, jinak si nedokážu vysvětlit, že se tolika lidem poslední tři díly Pottera líbí. David Yates, co k němu dodat? Snad aby už odešel do důchodu. Viděla jsem od něj pět filmů a všechny měly mnohem větší potenciál. Yates by rozhodně neměl režírovat filmy takových rozměrů jako je HP, když to očividně nezvládá. Asi za "největší" mistrovský tah považuji to, že HP 7 rozpůlili. Jasně chcou vydělat víc pěnez, ale za jakou cenu? Když už přeci nějaký film rozpůlím, tak kvůli tomu, aby se do něj vešlo víc zajímavých scén a více informací. A kam se tedy v tomto filmu ty zajímavé scény poděly? Marně jsem je celý film hledala....Hrůza tentokrat se už vážně zaříkávám, že na poslední část HP se dívát nebudu, to by se totiž už opravdu mohlo stát, že bych se ukousala nudou a bohužél né pouze metaforicky.

Srdce je zrádná děvka (2004)

Jeden z mála filmů, kerý u mě vzbudil neuvěřitelné množství emocí. Jen zřídka kdy mi bylo filmového hrdiny tak líto, jako právě u tohoto filmu. Vůbec nejsmutnější asi na celém filmu je pro mě zjištění, že opravdu věřím tomu, že se tohle v Americe běžně děje....

Glee (2009) (seriál)

Na první pohled mě tento seriál nijak neuchvátil, občas jsem se na něj podívala na coolu ale nikdy jsem pořádně žádný díl neviděla dokonce. Pak jsem ale na týden onemocněla a tak jsem hledala seriál na který bych mohla koukat v době nemoci. První dva díly mi přišly celkem dobrý, no a během pátého dílu jsem už Glee manii zcela propadla a stal se ze mě GLEEK. Úžásný mix muziky, ať už se jedná o moderní muziku a nebo třeba staré odrhovačky z muzikálů. Velkou zásluhu na kvalitě seirálu mají také herci kteří jsou neokoukaní a každý něčím zajímavý. Před hostujícími herci smekám, to že umí Neil Patrick Harris zpívat věděli všichni ale Gwyneth Paltrow mi popravdě řečeno vyrazila dech. A ta spousta hlašek co se objevila v tomto seriálu, tolik jich snad žadný jiný seriál nemá. Asi nejpovedenější jsou hlášky Brittany. Tak např. :"Lidi si mysleli, že jsem na dovče, ale já jsem se mezitím ztratila v kanálech." A nebo třeba : "Já si zuby nečistím. Po jídle si vyplachuji pusu limonádou. Myslela jsem, že Dr. Pepper byl zubař.¨"

Šéfka (2011) (pořad)

Podle mého názoru je tato reality show nad očekávání dobrá. Nejedná se o další zmršenou verzi americké relity show jako byl Survivor (v ČR Trosečník) a rozhodně mnohem lepší než estrádní pořady typu Superstar. Opět nechápu co se českému díváku nelíbí popř. co mu vadí. Soutěžící jsou vybráni bravůrně, sice ani jeden z nich práci top manažéra vykonávat nemůže, ale na tom snad diváku záležet nemusí, důležité je se bavit nad lidskou debilitou, které bylo v tomto pořadu nad míru požehnáno. Soutěžící jsou rozmanití, takže je o zábavu postaráno. Vyzdvihla bych Pavla Čutku, Zoltána Lagina a nebo Jana Kociána. S americkou verzí se to porovnávat nedá, ale je to za poslední roky jedna z nejlépe zvládnutých reality show, ba jestli ne vůbec nejlepší. Nejenom soutěžící, ale i moderátoři, prostory, úkoly a i komentáře jsou zvládnuty na jedničku. Chápu že Češi a Slováci jsou uzkoprsí maloměšťáci, kteří každý pokus o reality show odsuzují, ale 18% ? Tak to si tahle RS rozhodně nazaslouží!!!!! Vůbec nejvtipnější bylo jak se Zoltán v minulém díle pozvracel na kameru. Jediné štěstí že se RS vysíla v jednu ráno, jinak by si snad musel na hlavu nasadit pytel a emigrovat do zahraničí:-D

Králova řeč (2010)

Je to hezky natočené. Dobře zahrané od Geoffreyho Rushe a i Collina Firtha, ale dojem to ve mě nezanechalo vůbec žádný. Místy mi to přišlo zbytečně dlouhé a za pár let už si na tento snímek ani nevzpomenu.

Ztraceni (2004) (seriál)

Od třetí série mi seriál začal připadat neuvěřitelně nudný a skončil pro mě pátou sérií, kterou jsem ani nedokoukala. Když jsem si pak na internetu přečetla, jak to nakonec celé dopadlo, tak mě akorát mrzí, že jsem to neskončila dřív.

Sex ve městě (1998) (seriál)

Seriálový klenot plný sexu, vtipu a módy.

Dokonalý svět (2010) (seriál)

Moc mě mrzí, že většina chytráku tady na csfd nepochopila jednu základní věc, a to, že tento seriál není o nápaditém scénáři a nebo skvělém hereckém obsazeni (ikdyž není tak špatné), ale jedná se o seriál, který je zaměřený na módu a styl. Jenom s politováním můžu prohlásit , ze se opět potvrdilo to, co si jen nerada přiznávam - češi jsou módně zakrnělý, hodnotitelé csfd nevyjímaje. Jinak opravdu nelze vysvětlit proč má tento seirál méně jak 40%, když už i filmy jako Program na ochranu princezen, 2bobule, Vím kdo mě zabil atd. jsou na tom o poznání lépe. Nebudu tady vypisovat co dalšího je na tomto seriálu, kromě módy přinejmenším dobré, protože by to bylo jako házet perly.........O nadhledu tohoto seriálu se už zmiňovala spousta lidí, takže já už jen dodám, že tento seriálu tu (na csfd a v ČR) zůstane bohůžel nedoceněnný jako třeba Gossip Girl a nebo Sex ve městě.