Haló, haló! (1982) (seriál)

"To jsem já, LeClerc," případně "Bodré podoledne," a mnoho a mnoho dalšího. Opakovaný vtip přestává být vtipem, ale ne u Haló, haló!, kde se naopak na ty opakované vtipy těšíte. Nevím, jak se na tohle dívají Francouzi, ale podle mě se taky musí smát, protože to krásně vypovídá o jejich situaci při válce. 95%

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Největší problém mnoha seriálů je neochota tvůrců ho v nejlepším skončit. Což se stalo právě u Prison Break. Bohužel, protože rozjezd byl naprosto geniální. Po pár dílech to celé však začalo ztrácet na údernosti až se to celé rozlilo do břečky, na kterou už jsem se nehodlal dívat. A to jsem pořád v první sérii! Obrovská škoda. 30%

Hale and Pace (1988) (seriál)

"To čumíš na mě?" Kdo tohle nezná? Mnoho let jsem si myslel, že to je prostě scénka na youtube, proto mě velmi potěšil rozsah gagů těchto dvou pánů. Něco je trošku slabší, ale stejně jde o velice dobrou zábavu, která rozhodně neomrzí a vždy pobaví. 85%

Byli jednou dva písaři (1972) (seriál)

Sovák + Horníček + scénář. A na světě je jedna z nejlepších českých sérií (na seriál málo dílů) vůbec. Nejde o třeskutý humor ani o nějaký děj, ale prostě je paráda na ty dva pány koukat a jenom se těšit z jejich sledování. Dnes už takové herce bohužel nemáme. 90%

M*A*S*H (1972) (seriál)

Očividně jdu extrémně proti proudu, ale na MASH jsem si vytvořil vyloženou averzi. Stejně jako u Přátel a dalších mi tenhle seriál nepřišel ani minimálně vtipný a dokonce mi vadili v podstatě všichni aktéři, kteří by v Korejské válce vydrželi asi tak 5 vteřin. Chápu, že to je nadsázka, ale za mě prostě ne. Vůbec ne. 20%

Přátelé (1994) (seriál)

Když je komediální seriál tak "vtipný", že vyloudí jeden úsměv za díl a nerozesměje nikdy, není to komediální seriál. Plus mi přijde, že to je celé jenom mlácení prázdné slámy a postavy se hrnou díly od ničeho k ničemu, aby skončily přesně nijak, jako začaly. Bohužel, tenhle typ seriálů mi nikdy nesedl. 55%

Ajťáci (2006) (seriál)

Další z dlouhé řady geniálních britských sitcomů, tentokrát ze sklepa šprťáckých, autistických (tedy běžných) ajťáků. K tomu stupidní šéfová a gotik zavřený za dveřmi. "Haló tady IT, zkoušeli jste to vypnout a zase zapnout?" je věta která ale opravdu řeší určitě půlku problémů s technikou, takže přínos společnosti obrovský. U srdce mě pohladil díl, kdy bossové znudění bordely, párty a zhýralostí brečeli, když jim umírali postavy při Dračím doupěti. 100%