G. I. Joe: Snake Eyes (2021)

Moc jsem nečekal a dostal jsem ještě míň. Už původní film nebyl kdovíco, ale natočit něco podobného v roce 2021 je fakt bláznovství, protože vše ve filmu zobrazené už člověk někde viděl, nehledě na kvalitnější zpracování. Nuda, klišé, hlouposti... 35%

Dvojník (2013)

Dostojevskij v hávu Kafky? Co se asi tak mohlo posrat, že? No, je vidět, že "legendy" světové literatury jsou pro mě vážně odstrašujícím příkladem literární tvorby, protože to je jedna ukrutná sračka za další sračkou, já si prostě nemůžu pomoct, sorry jako. 15%

Poslední hranice (2020)

Bylo to lehce delší, než být muselo, ale to je tak jediná vada na kráse a Rusáci v posledním desetiletí zase a znovu dokazují, že kvalitní filmařina už jim není cizí a že jsou schopní vytvořit fakt parádní věci, mezi které se jednoznačně řadí i Poslední hranice. 90%

Sebevražedný oddíl (2021)

Nejlepší DC od Nolanova Batmana, Gunn opět perfektní, má to koule, muziku, fóry, akci, řežbu, neboli co víc si může fanoušek mého ražení přát, že? A jdu snížit hodnocení Ayerovy verze, protože oproti tomuhle je to slabota. 90%

Probuzení (2021)

Námět, úvod a několik scén probíhající apokalypsy excelentní, ale jinak je to bohužel přehlídka ledabylosti a lacinosti scénáře, takže obrovsky promarněný potenciál, a například podobné How It Ends je o level lepší ve všech ohledech. Škoda. 65%

Království zombie: Ashin ze severu (2021)

První polovina není kdovíco, ale funguje bezvadně jako historický výlet do někam do Koreje, druhá polovina zase naopak solidně šlápne na plyn a mrtvolami se fakt nešetří. K tomu excelentní postava Ashin, takže za mě spokojenost a asi se kouknu i na seriál. 75%

Warriors (1979)

Tak já čekal řežbu jako Přepadení 13. okrsku od Carpentera a dočkal jsem se akorát bandy směšných blbečků zdrhajících před několika dalšími bandami ještě směšnějších blbečků, kde největší obraz násilí je roztržený ret. Slabota. 30%

Černé ovce (2006)

Braindead to není, ale wow, udělat horor s vraždícími ovcemi je taky solidní zářez do kinematografie. Škoda celkem nevyužitého potenciálu parodičnosti, ale i tak to byla místy slušná prdel a docela i řežba, takže dohromady spokojenost. 70%

Budoucnost nejistá (2013)

Velká škoda, že to dost kopírovalo Příliš dlouhé zásnuby, protože jinak je to teda parádní a místy hodně tvrdé vyobrazení toho, jak by asi tak z pohledu obyčejného civilisty vypadala Třetí světová válka. Vlákna to sice zdaleka nejsou, ale pořád solidní zážitek. 90%

The Haunted World of El Superbeasto (2009)

Spíš než cokoliv jiného je to prostě p*čovina. Což by samozřejmě nevadilo, kdyby byla vtipná, což zrovna není. A to je hlavní chyba, protože by mi fakt nevadila řežba, úchylárny, sprosťárny, demence a zbytek pokleslosti, ale humoru bylo bohužel fakt málo. 40%