Společenství vlků (1984)

Asi nebudu jediný kdo tu napsal,že to je horová pohádka o Červené karkulce. Ale jako horor bych to moc nenazval,jsou tam pěkné scény,když se "princ" začne měnit na vlka nebo když babičce "ulítne hlava"to musím pochválit,to se povedlo.Ale jako horor bych to opravdu nebral nebo hororový fandové jako jsem já můžou být toho rozpačití. :-))))

Noci hrůzy (1981)

Na to že se to jmenuje Noci hrůzy a je tam pouze jedna scéna kdy se to odehrává v noci. A celé se to odehrává přes den,to by tak nevadilo. Masky jsou super,akorát mám jednu věc co mi trošku zarazila že se asi zombíci sešli u jednoho krejčího,protože všichni měli stejné oblečení,až na ty kteří se proměnili během filmu. Jinak tento film by neměl chybět žádnému fandovi,co má rád zombie horory.

Darkman (1990)

Horor by k tomuto filmu až tak nedával. Moc tam toho není co by se hororu podobalo. Liam Neeson se mi v této roli líbil,nezahrál to špatně. Je to takové scifi béčko s příchutí akčního filmu. Komiks jsem nečetl ani nikde neviděl,tak nemohu posoudit. Za mě tento film.65 % Raimi natočil i lepší filmy jako byl Evil dead,ale tímto filmem si to u mě nepokazil.

Vražední ptáci (1987)

Tak jsem od tohoto filmu čekal více. O vražedních ptácích člověk jen tak nenarazí,akorát na začátku filmu. Chvílemi na mě tento film působil jak Vrah Rosemary. Ale pak se tam oběví zombíci a je to totálně v haji. Filmy se zombíkama se mi líbí,ale tohle je paskvil. Pak už se to mele pátý přes devátý. 30%

Krvavá hostina (2005)

Jo,ten film nebyl zas tak špatný,proto dávám průměr. Na začátku se vám ukáží profil našich hrdninů,a ti nejlepší hrdinové to stějně odskáčou na začátku,padnou tam i občas dobré hlášky.Pak vidíte jak si to ty dva emzáci rozdávají aby splodili dalšího kry**a. A pak už je to jen řežbe kdo s koho. Prostě Béčko co víc k tomu dodat.Mě to nezklamalo.

Krysy: Noc hrůzy (1984)

Celkem slušný postkatastrofický horůrek. Nebýt toho konce s tím velkým Micky Mousem dal bych možná ješte jednu hvězdu navíc.

Requiem za sen (2000)

Dost drsný příběh o feťácích. Asi nejhuzci scena je ta když tomu klukovi musí uříznout ruku kvůli tomu,že jí má už odumřelou z toho věčného fetování.

VALL-I (2008)

Mohu jen doporučit,Vůbec mě tento film nezklamal. I když za celý film se toho moc nenamluví,tak je to fakt moc hezký kreslený film. Prostě super zábava pro příjemný večer s dětmi i bez nich. :-)

Delta Force 3: Vražedná hra (1991)

Dávám jen jednu hvězdičku za Mike Norrise,který si tam hraje na Ramba. :-) Jinak film o ničem,jsou rozhodně lepší akční filmy,než tento

Páter Thomas (1980)

Pro mě to je neujzasnější horor od Fulciho. Moc se mi líbí i ted co jsem ho sehnal na vhsce,tak jak se mi líbil před 13 lety tak se mi líbí i dnes. Pro mě za 100%