Strach v přímém přenosu (2002)

Film začíná celkem slibně seznámíte se z hrdiny a... najednou to umře...Pak se to rozjede až v polovině filmu a začíná to být lepší a lepší i ten konec se povedl.Kokut se na to dá,není to zas tak špatný film. Za mě 65%

Lovec lebek (1988)

Docela příjemný horor,až na to že jsem se v něm chvílemi strácel. Přišlo mi jak kdyby některé scény do toho filmu vůbec nezapadali. Ale koukat se na to dá. 68%

Equilibrium (2002)

Super nářez. To kdybych věděl,že to je tak super film,tak nečekám a skouknul jsem ho už dávmno. Moc se mi to líbilo.Za mě 90%....

Zombie: Začátek (2007) odpad!

Už se tu asi každý zmínil. Ale vykrádat Camerovi vetřelce,to je hrůza.A obraz zas byl jako u svého prvního dílu jak v nějaké Telenovele. Blitka s velkým B... FUJ...

Kanibalové (1980)

Když jsem byl malej.-) Tak mi tento film zakazovali..-)))) Ale pak jsem si ho sehnal,a nevěděl kvůli čemu jsem ho měl zakázaný. :-) A když se na něj podívám dnes řeknu si že je to taková lepší koukatelná BLBOST.

Kostka (1997)

Na to že se to odehrává v jedné místnosti. Se mi to moc líbilo. Skvělý.A nejlepší že nezjistíte odkud ta Kostka je.Ani na konci. :-)))

Tichá pláž (2003) odpad!

Nechápu jak se někomu tenhle film,mohl líbit. To je hrozná nejhorší stupidita co jsem kdy viděl.:-)