Noční můra v Elm Street 2: Freddyho pomsta (1985)

Mě se tohle pokračování líbio,na jedničku to nemá,ale má to svojí originalitu,nejlepší scéna je hromadná killerparty u bazénu,tu jsem si dlouho užíval.A Fredy taky..:-)) nejsem velký fanda FK,ale upřít body v hororovém žebříčku mu nemůžu..Za mě 85%.

Maturitní ples (2008)

Viděl jsem i původní verzi a ta byla lepší,tady jsou vraždy super,ale vrahoun a ty děti my moc nesedí,jako by jim chyběla taková ta štávička.. :-)).Za mě tomuto filmu dávám 50%,je to prostě bud a nebo....každý si musí vybrat sám.

Pařba v Bangkoku (2011)

Co jiného napsat,než jukněte na to at víte jak to vypadá když se člověk dokáže vylít jak váza,za mě 90%,jednička byla lepší,ale dvojka neurazí a také se zasmějete...

Osvícení (1997) (TV film)

Kdyby se ten film nakonec nerozjel tak půjdu s hodnocením méně,pár strašidelných moment tam bylo,ale né takových,aby se vám vryli do paměti.Ten malej kluk mě už parkrát štval a to mám děti rád,že už jsem si říkal kdy bude jeho Ends,ale bylotoasi tím českým dabingem,filmu dávám 69%.

Příběhy ze záhrobí (1989) (seriál)

Tak mě se dostalo do rukou více povídek ze záhrobí,ted budu hodnotit povídky ze záhrobí,které byli uvedené na vhs,jako Černá perla,byli tam povídky od Joela Silvera-80%,Russela Mulcaholy-80%,Tobe Hoopera-80%,vždy jsem měl povídky rád a tak to i zůstane ted v pozdějším věku,povídky mají nádech hororu a černého humoru.

Creepshow (1982)

Pár pěkných povídkových horůrku,některé potěší více,některé méně.mě se ty povídky líbily,dávám jim 70%

Smrtící stroj (1994)

Zábavné béčko,které se mi po dlouhé době dostalo do rukou,bestie je luxusní,smrtící,nesmrtelná a cyborgové také nemají chybu,za mě 85%.

Velký útok zombies (1980)

Nejdříve jsem tomuhle filmu dal jen 3 hvězdy,ale když jsem ho viděl podruhé a viděl jsem i více filmů z touto Zombies tématikou,musím mu přidat víc procent,mě se to líbilo,zombies velký zabijáci.masky nic moc,ale mě se to líbí..Za mě 70%

Dům na špatné adrese (2008)

Samuel L. Jackson jako vyšinutý policajt co prudí své sousedy,peckový film na vypnutí mozku od normálního života,mít takového souseda tak se snad odstěhuji do Číny.Za mě 80%

Zvuky temna (1977)

Příjemný horor s kriminálkou dohromady,Fulci mě nikdy nezklamal i když jeho některé díla byli slabší,tohle to mezi ně nepatří za mě 80%.