Pekelná výzva (2013) (pořad) odpad!

To tak jednou člověk zapne televizi a pak si jen protře oči a zjištuje že nespí. Televizní zábava - jestli ještě existuje začínám pochybovat - zase klesla o pořádný kus níž do ho.en. Pazderková se zbláznila, protože jsem jí považoval, asi mylně za docela rozumnou, a ti soutěžící? nechápu jak se potom mužou podívat do zrcadla.

Vyhazovači (2008)

Zajímavý námět, docela dost neocenitelných mouder které ocení hlavně ti kteří je potřebují, ale jinak se z tehle latky dalo vytřískat mnohem mnohem víc. Syrový příběh a brutalita je fajn, ale je tu i spousta hluchých míst a hlavně mi připadá celý film jako levný plagiát složený ze slavných originálních kousků.

Jak na holky (2009) odpad!

Tohle je fakt taková blbinka kterou dospělý a duševně zdravý jedinec nemůže brát vážně. Klišé jako prase z druhohor to ještě překousnu, ale naprosto stupidní příběh bez hlavy a paty který je přikrášlován asi nejdebilnějšími gagy v historii filmu a jsou tam očividně násilně vráženy už ne, k tomu hlavní hrdina ketrý je smypatický asi jako lejno na botě.

Odpočítávání (2010)

Silný film, proč to přijde někomu příliš drastické měl by si sundat ružové brýle. Dnešní svět je plný svinstva. Ostatně já jsem pevně přesvědčen že tvor který chce zabít miliony nemá právo vubec na nic.

Šest dní, sedm nocí (1998)

Klape to skvěle a poštuchování ustřední dvojice které přeroste jak jinak v lásku je sice klišé jako hrom ale stejně je to zábava. Celé to boužel jde rapidně dolů s objevem pirátů, pak se film láme na nudnou akci.

Znovu 17 (2009)

Od začátku to bylo jasně nalajnované a konec byl očekávaný, nic to nemění na tom že jde o zábavný film a v tomto žánru nadprůměr.

Caddyshack (1980)

Jako dítě jsem tenhle bláznivý golfový příběh žral, kvůli vychcanému syslímu parchantovy samozřejmě, dnes je to vyčpělá komedie přesně ve stylu v jakém v 80 letech vznikali, pžr dobrých vydařeným momentů tam je ale existuje milion lepších komedií.

„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)

Moje asi nejoblíbenější Lipského komedie. Geniální parodie gangsterek made in USA. Nezapomenutelné hlášky a skvělé herecké obsazení plus kresby pana Saudka činí z tohoto filmu klenot.

Eragon (2006)

Fantasy bez koulí. Knihu jsem nečetl, ale tvrdím že solidní namět zustal naprosto nevyužit. Motá jedno přes druhé, místy až trapně kopíruje Tolkiena, což sice není vina filmu ale nepusobí to dobře, navíc to kopírování je jako párkrát vyluhovaný čaj - bez chuti, bez barvy jen jakýsi slabí náznak něčeho. A drak ten slavný hlavní magnet filmu je hrozný, pro infantilní obecenstvo nebo do disneyovky asi ok pro alespon trochu važně míněnou fantasy k smíchu.