Škola rocku (2003)

Môžem dať ine hodnotenie ako všetky hviezdicky ?, ...Podľa mňa nie, ... Pretože je to skvelá bláznivá komédia a ešte keď sa k tomu prida Jack Black a skvela hudba - tak tu mame skvelé Dielo - BRAVO!! + konečná pesnička AC/DC

Kmotr II (1974)

Krásny film, ... Dokonca sa mi viac páčil ako predchádzajúci diel , ...Silnejší príbeh ako v prvom diely , ... V nejakých okamžikoch to bolo aj lepšie ako v predchádzajúcom, ... Zaslúženy oscar pre De Nira, ... Ktorý tam citelne zasadil ten svoj De Nirovsky šmrnc

Street Kings (2008)

Reeves opäť raz ukázal , že tieto role drsných týpkov mu brutálne svedčia, a preto tento film zaraďujem k najlepším akčným thrillerom nielen roku 2008 -BRAVO!!

Kmotr (1972)

Skvelý film skvelého režiséra so skvelo stvárnenými úlohami jednotlivých hercov - BRAVO!!

Ronin (1998)

Stará parádna akčná klasika, ... Mohlo tam byť aj viac akcie, ... De Niro a Reno to zahrali vynikajúco, ... proste ako zo starej školy - BRAVO!!

Yes Man (2008)

Perfekná komédia, ... Pri ktorej sa da fakt úžasne odviazať, ... Jim carrey sa vrátil a jeho rola v tomto filme ma prekvapila , ... Lebo nebola zahratá tak šialene ako ostatné jeho úlohy, ... A to sa mi páčilo - BRAVO!!

Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)

Klasická oddychovka s dvoma namakanými machrami, ... Scott Adkins je brutalny v kopoch a M.J.White je zase fajny v technike boja , ... Krásná podívana, ... dej sa tiež dá zniesť:-)

Casino (1995)

Ďašia spolupráca Scorsese & De niro , Joe pesci chladnokrvny mafián, Robert de Niro ako vždy úchvatný výkon a Sharon Stone to už snáď lepšie ani zahrať nemohla - BRAVO!!

Taxikář (1976)

Krásny príbeh o taxikárovi , ktory okolo seba pozoruje nočný svet v uliciach New Yorku, ... a k tomuto mladá,krasná,talentovaná Jodie Foster, Zaverečná scéna patri medzi lahôdku kinematografie a k zaverečnému strihu De Nira nemám Slov - BRAVO!