Smrtonosná past 2 (1990)

Nemam už čo by som tu napísal, ... Všetci ste ma už predbehli, ... Proste Bruce sa narodil , ... Aby všetkým ukázal rolu McClana, ... Hlášky brutálne, ... Akcia brutálna, ... Bruce brutálny - BRAVO!! (John McClane: Alespoň jedinkrát bych si přál normální, všední Vánoce. Vaječnej koňak, zasranej stromek, krocana,... ale ne. Já se tu musím plazit v týhle podělaný plechovce):-)

Smrtonosná past 3 (1995)

Tak tento diel je určite najbohatší na hlášky a sprosté nadávky , ... Žeby aj preto sa mi tak páčil?:-) , ...Bruce v skvelej forme a súcitil som počas celého filmu s tým ako sa cítil , ... Viem o čom hovorím :-) No, když o tom mluvíte, nedávno jsem začal cítit takovej palčivej pocit mezi prstama u nohou. Myslel jsem, že je to plíseň nebo tak něco... - Moja najobľubenejšia hláška tohto filmu - BRAVO!!

Sin City - město hříchu (2005)

Rodrigues + Miller + Tarantino - Nadherna akčná paľba podľa komixu s parádným výberom HOLLYWOODSKÝCH HVIEZD, ... Rourke + Willis are THE BEST a k tomuto krásna a zvodná Jessica Alba, ... Rozhodne patrí tento nárez k mojím obľúbeným, ... paradne spracovaný + kotol krvi - BRAVO!!

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Fantastické pokračovanie, ...Pravdupovediac som vôbec načakal ,...Že by sa toto pokračovanie podarilo tak ako sa podarilo, ... Macher zo starej školy sa vrátil vo vynikajúceje forme, ... A každému ukázal , že nepatrí ešte do starého železa, ... John McCalne je pripraveny zachraňovať svet aj keď mu tu už niečo chýba (vlasy :- )) , ... Ale čo nestratil je fantastický zmysel pre humor s ďalším množstvom skvelých hlášok a je stále plný akcie (Mai? Ta asijská holka, co tak ráda kope do lidí? Jo, naposledy jsem ji viděl na dně výtahový šachty s džípem v zadku:-)) - BRAVO!!

Clementine (2004) odpad!

Nehorázna blbosť - a to mám filmy so Seagalom rád, ale čoje veľa , to je veľa

Přepadení v Pacifiku (1992)

Klasická , ale najlepšia Seagalovka a určite to nie je len zásluhov Stevena ,... Pretože mu veľmi značne sekunduje a v niekoľkych okamžikov ho aj previšuje skvelý Tommy Lee Jones - BRAVO!!

Muž s cejchem smrti (1990)

Môj najobľubenejší film Seagala, ... Veľa akcie aj dej sa dá, ... Dobrý výber zápornej postavy a začiatok s Trejom je perfekný

Těžko ho zabít (1990)

Pokúsili sa zabiť nespravného človeka, .. Ale čo je najväčšia chyba (pre nich) , .. Že sa im to nepodarilo vtedy a ani po siedmich rokoch, ... A tak si Mason Storm prisiel a dokonal svoju pomstu, ... Ďalší skvely film so Seagalom

Já, robot (2004)

Wil Smith ako muz ktory neznasa roboty, ... A sam ma roboticku ruku pribeh aj akcia sa mi v tomto filme lubili

Zabij, nebo budeš zabit (2007)

Parádny akčňák, ...Ktorý je natočený pre diváka ktorý si chce pri filme oddychnúť a neche sa mu nad filmom rozmýšľať , ... záverečný boj je bombový, ... Musím sa priznať , ... že počas filmu som kus nadržival Vinniemu :-)

Časové pásmo bylo změněno