• Pohádka

Králova přízeň (2008)

Po Tudorovcoch sa mi to zdalo slabé a nudné. Ale Natalie Portman bola dobrá.

Rebelka (2006)

Dalo sa na to pozerať :)

Piráti na vlnách (2009)

Musím dať plný počet. Neskutočne som sa bavila, malo to všetko,skvelé herecké výkony, romantiku, akciu, ale hlavne veľa, veľa srandy a neskutočne dobrej hudby. Vážne som polovicu pretancovala :).

Mechanik (2004)

Nie je nič horšie, ako keď vás niekto mesiace presviedča, že proste musíte ten film vidieť, lebo.... vy odolávate, dlho odolávate, a potom z ničoho nič príde ten večer. Poviete si, a prečo nie? Trasúcimi sa rukami vkladáte dvd do prehrávača, blikajúca obrazovka a ideme na to. Presne takýto je môj príbeh s Mechanikom. Pozerala som to a dopozerala, zvíťazila moja ženská zvedavosť, ako to skončí. Obdivujem Balea za to, čo pre postavu Trevora urobil, aj keď je to už podľa mňa šialené. Zahral to dobre, ale môj obľúbený film to nebude, vlastne neviem, či si ho ešte niekedy pustím.

Marie Antoinetta (2006)

Milujem historické filmy. A tento ma okrem šatočiek, topánočiek, interiérov, exteriérov potešil aj nečakanou hudbou.

Pirát Blackie (1971)

Keby som mala desať rokov, tak sa mi to páči a bavím sa, ale dnes som to ledva dopozerala.

Inkoustové srdce (2008)

Nepoviem, že som sklamaná, ale som... rozčarovaná. Námet sa mi celkom pozdával a ani herecké obsadenie nevyzeralo najhoršie. Ale ten výsledok, nevedela som sa dočkať konca. Asi som na takéto filmy už skrátka moc veľká :).

Velký den slečny Pettigrewové (2008)

Taký film presne pre mňa. Skvelá, skvelá hudba, humor, trošku romantiky, dobrí herci a krásny účes a kukuč Amy Adams. Dokonca ani happyend mi nevadil :).

Dlouhá cesta (2002)

Ach, aké sladké, ach, aké romantické, ach, ako som si zaslzila.