Hanyou

okres Praha
Démonsky inteligentní spoluobčan

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 8.7.2019  12:45

Jako tradičně pecka. Začátek se sice může zdát pomalejší, a pro dospělejší publikum i trochu trapný, ale to je asi celkem normální, když pozorujete výlet bandy náctiletých. Nicméně, jakmile se rozjede akce, tak to nemá chybu. Mysterio je famózní a Jake Gyllenhaal si ho podal absoluteně bezchybně, Nejlépe je to vidět na barové scéně, kdy Quentin udělá kompletní otočku a z milého mentora se stane narcistický šmejd. Scéna mezi Mysteriem a Spidermanem v Berlíně je jedna z nejlepších v jakémkoliv komiksovém filmu. Obě potitulkové scény jsou dost zásadní a skvělé. Jen vidět Prahu (Liberec) bylo docela zvláštní v MCU filmu.

• 13.5.2019  14:54

Začátek to mělo slušný, ale s každou výraznou odchylkou od předlohy se film propadal do větších a větších nesmyslů, až to ukončil absolutní urážkou původního příběhu.

• 25.4.2019  08:00

Neskutečná pocta originálním Avengers. Z kina jsem odcházela plná dojmů, ani jsem nedokázala pořádně popsat o jaké dojmy se to vlastně jedná, ale všechny byly veskrze pozitivní. Tenhle film je epický, je dojemný, je vtipný a je opravdu dokonalým ukončením jedné ságy. Nedovedu si představit fanouška MCU, který by nebyl spokojen.

• 11.3.2019  22:02

FOD 2019. Film vhodný hlavně pro fanoušky všech možných tělních tekutin.

• 8.3.2019  13:32

FOD 2019, Pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí.

• 25.1.2019  06:26
    Carmen Sandiego (TV seriál) (2019)

Nemohu srovnávat s žádnou předchozí inkarnací této postavy, takže tento Netflix výtvor hodnotím, jako samostatný subjekt. Postavy jsou solidně napsané, i když by jich mohlo být víc (VILE musí mít stovky agentů, ale pořád posílají na akce jen 4 stejné), animace je prostá, ale dobře se na ní kouká a příběh není nijak spletitý, ale je zábavný. Celkem se mi líbila naučná stránka, kterou nezapoměli dodat. Takže to by to byli normálně asi 4*, ale Chase je naprosto k sežrání.

• 29.12.2018  22:42
    Bumblebee (2018)

Film se mi líbil. Nejlepší rozhodně byla hned počáteční scéna na Cybertronu. Ale může mi někdo vysvětlit tu logiku, kdy vezmu populární G1 charakter - Blitzwinga, asi nejznámějšího triplechangera, a nejenže z něj neudělám triplachagera, ale ani jednou neřeknu jeho jméno ve filmu, a navíc ho hned zabiju? A abychom přidali trochu soli do rány, vytvořím dva úplně nové charaktery, a z těch udělám triplechangery? Jako cože?

• 14.12.2018  22:51

Hobo Spiderman = best Spiderman

• 3.11.2018  23:19
    Jablko (1980)

FOD: BIM rulezz! Ale ten konec byl solidní mindfuck.

• 1.10.2018  11:04

CuChulainn je prostě borec.

• 1.10.2018  11:03

Šla jsem do toho vyloženě z nudy. Anime už skoro moc nesleduju, ale byla jsem nastydlá a Netflix mi ho nabídnul, takže co. No všech 23 dílů jsem zhltla jedním dechem. Animace sice není nijak exkluzivní, ale souboje byly parádní. Jeden z nejlepších byl rozhodně mezi Saber a Berserkerem. Škoda jen, že Lancer (CúChulainn) byl trestuhodně nevyužit, jednoznačně nejlepší servant. Jediné, co bych vytknula je změna protagonisty v průběhu seriálu z Rin na Shiroua, který podle mě není až tak zajímavý. Souhlasím s Archerem, že jeho motivace byla dost o ničem.

• 20.9.2018  22:52
    Dračí princ (TV seriál) (2018)

Více Sorena a Claudie do příští série, prosím.

• 5.8.2018  22:25
    Le Manoir (2017)

Stupidní a nechutný.

• 6.7.2018  22:14

Je to hlavně komedie, alespoň já se smála prakticky od začátku do konce, A Paul Rudd je opravdu neuvěřitelně sympatický. Wasp je skvělá a její akční scény stojí opravdu za to.

• 19.5.2018  19:42
    Fallet (TV seriál) (2017)

Překvapivě vtipná "temná" severská detektivka.

• 25.4.2018  23:50

Jednoduše wow. Je to temné, je to vtipné, je to epické, je to tragické, je to vše, co jsem čekala a mnohem, mnohem víc. Thanos je neuvěřitelný záporák.

• 18.3.2018  16:34

Konec mě překvapil.

• 11.3.2018  21:47

Připomělo mi to první Mumii. Pohodový a zábavný film.

• 4.3.2018  00:32

FOD 2018: Kozy velké, jako zázrak sám.

• 4.3.2018  00:30

FOD 2018. PTP! PTP! Aneb, když hrdinní přeživší z letecké havárie překazí zákeřnému Čtyřlístku expanzi na západ. Hlavně, že Jíra nezakukal.

• 28.2.2018  21:24

FOD 2018. Nečekala bych, že film o netopýří ženě se bude odehrávat z 90 % pod vodou.

• 22.2.2018  14:25

Film trpí stejným problémem, jako většina live action anime adaptací, a to tím, že se snaží vypadat a chovat jako v anime, ač je to naprosto nepřirozené a vypadá to příšerně. Zkrátka, co funguje na papíře, nebo animované, nebude nikdy u skutečných herců vypadat dobře. Nejhorší byla Winry.

• 5.2.2018  21:27
    Brooklyn 99 (TV seriál) (2013)

Nejlepší feel good seriál za hodně dlouhou dobu. Konečně něco, kde nebudete řešit depresivní a dramatické životní situace, ale budete se prostě bavit.

• 26.12.2017  23:14
    RWBY (TV seriál) (2012)

Fantastické souboje, ale zbytek mě až tak nebere.

• 20.12.2017  00:02

Dlouhé, nudné a vizuálně ošklivé. Kdo si radši pustí Prince Egyptského od DreamWorks udělá mnohem lépe.

• 19.12.2017  23:59

O něco horší, než předchozí díl.

• 24.11.2017  23:33

Původně jsem měla v úmyslu dát vyšší hodnocení, ale pak jsem si uvědomila, jak stupidní je, že DC nezná lore k vlastním postavám. Bažináč není a nikdy nebyl Alec Holland, a jestliže je ve fázi své existence, kdy nesnáší Constatnina, tak už to ví. Obecně jsem zhrozená, že může vzniknout slušně vypadající animák, kde jsou jedny z mých oblíbených DC postav (Constantin, Bažináč a Etrigan) a stejně je to odpad. Dabing byl hrůzný (hlavně Bažináč a Etrigan), postavy se chovaly příliš náhodně a Batman tam byl, jen protože se na něm nejlíp rýžujou peníze. Navíc jedno klišé vedle druhého. Nic pro mě.

• 20.11.2017  12:18

Moje nejoblíbenější epizoda. Momentky Franka s Karen mě zahřály u srdce.

• 18.11.2017  06:06
    The Punisher (TV seriál) (2017)

Hustodémonskykrutopřísně dobrý seriál. Tuhle verzi Punishera prostě můžu. Dynamika mezi Frankem a Liebermanem byla něco neskutečně zábavného a díky tomu nebyly ani méně akční díly vůbec nudné. Akce samotná samozřejmě famózní a krve a střev tolik, že jsem se ani nemohla dívat. Pecka!

• 16.11.2017  19:02

Hodně slabé 4*, ale každopádně asi zatím nejzábavnější DC film. Akce ušla, charaktery super, ale bohužel bylo celkem dost momentů, kdy jsem se vyloženě nudila a humor mi taky kdovíjak nesedl. Nicméně díky tomu, že je zde konečně pořádný Superman, tak jsem se rozhodla dát lepší hodnocení.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8