Hra peněz (2016)

"Tak se vydělávaj prachy!", řekli z Forbes 100. A nebo prodělávají, záleží na který straně stojíte. Jak chudák ještě k větší bídě přišel a potom zaplakal, nakonec chvilku plakali i lidé u obrazovek. A vítěz? The winner takes it all!

Teorie tygra (2016)

Měl jsem strach, že zase uvidím film à la Muži / Ženy v pokušení, Láska je láska, Líbáš jako "kdosi" atd, atp. Byl jsem mile překvapen! Teď jsem překvapen kolik hvězd jsem tomu snímku dal (možná to změním). Možná. Na komedii dost dobré (bavil jsem se, ba i smál), drama to bylo taky (jak plnili okurky). Ženy jsou matky od přírody a mají neustále potřebu někoho vychovávat, což je dobře, ale nesmí to být manžel. Vždyť ten už je vychovaný od své matky, tak proč to měnit... to NEJDE. Ono se zdá, že se to povedlo, ale spíše je to takové Guantánamo. Dobře nastavené zrcadlo... Po dlouuuuuuuhé době skvělý český film.

Predestination (2014)

Vlastně by stačilo, aby tu hrála jen jedna postava.

Soudce (2014)

Jeden z lepších filmu, i ze soudního prostředí, a ne jen z něj. Rodinné drama, které jsme už několikrát v us filmech viděli, ale toto je opravdu ("opravdu" dle mého), jedno z lepších. Duvall, Downey, ale i Strong jsou zde víc než dobří.

Já, Mattoni (2016) (seriál)

Nehodnotím. Viděl jsem jeden díl. Druhý. Nic moc, a tak raději chodím na pivo a nebo si čtu.

Doktor Martin (2015) (seriál)

Dívám se na to nepravidelně a někdy ani ne na celý díl. Něco jo, něco ne. Doktor, kterýmu se dělá šoufl z krve, jak mohl vystudovat? Mohl? No nic, neřešme to. Edit: 1.12.18. Teď už vím proč nesnáší krev. A mimo jiné, ty lidi v Protějově jsou tedy debilové. Ne, že p.dr. je nekomunikativní a nezapadá mezi spoluobčany, ale oni jsou divní. A Čvančarová jakbysmet! Jak říká dr. House: "Pacienti lžou."

Vzkaz v láhvi (2016)

Postupně se zlepšující série Oddělení Q, vlastně filmové zpracování těchto knih. Knihy jsou super všechny. Trochu rychlé a zkrácené vyšetření případu proti knize, ale to by film trval 8 a půl hodiny a třicet pět vteřin... Asi tak jsem si toho hajzlíka co unášel dětičky představoval. Škoda jen, že tam nebyl víc ukázán vztah k té jeho ženské. A taky ten konec byl trochu, no, jo proti minulým filmům, za **** Ale drsné to bylo SEVERSKY, hlavně ta tepna. Žena odešla, že už se nikdy nebude dívat na severské detektivky. Musím ji vzít na něco romantického...

Vzpomeň si (2015)

Nevím co napsat... Skvělý film. Perfektní vygradování filmu. Skvělé herecké výkony. Fakt, nevím co k tomu víc napsat.

Legendy zločinu (2015)

Zlatá šedesátá léta aneb na co má být Albion hrdý. Mě, to tedy moc nevzalo. Těšil jsem se na gangsterku a vyšla z toho "krvavá" červená knihovna o dvou magorech. Jeden měl na to papíry a druhého asi ještě nevyšetřili. A navíc jsem zjistil, že jsem taky nějaký divný, neboť mi to vůbec nepřipadalo vtipný (nikde jsem se nesmál a nebavil) a krimikomedie bych to tedy nenazval jako někteří. Slabota! A když jsem na konci zjistil, že je to životopisný, tak už jsem vůbec litoval, že jsem dvě hodiny promrhal. Měl jsem jít na pivo.

Banshee - Season 1 (2013) (série)

Taškařice nehynoucí aneb terminátor šerifem. Spíš radiátor než terminátor. Do toho můžete bušit taky celou dobu a nic se nestane. Tolik ran nevydrží ani Bud se Spencerem a Rambo dohromady co Lucas Hood hlavní kladný HERO. A ráno vstane, a ksichtík jak dětská prdýlka. Už po čtvrtém dílu jsem se začal nudit a bylo mi jasné jak to skončí. Teď si říkáte, tak co jsi na to čuměl až do konce! Taky se divím. Chtěl jsem jen vědět, jestli další díly budou stejně blbé jako ty první. Nebyly! Byly ještě horší. A tak bych chtěl vydat varování před tímto seriálem. Kdo je normální ... vlastně nejsem normální, když jsem to viděl do konce. Takže, kdo není normální, tak se na to nedívejte. Není tohle vlastně nejlepší reklama? Ale abych jen nehanil. Jednu hvězdu jsem dal za postavu transvestity, nebo kdo to byl (vlastně kvůli němu jsem na to čuměl). Ten jediný měl mozek na svém místě. Tuto vymoženost nepoužil nikdo včetně scenáristů (jeden díl jako druhý jen v posteli byla jiná baba a na bradu dopadaly pěsti jiných chlapů), herci (těm jsem nevěřil ani slovo, jestli hráli v horizontální nebo vertikální poloze, nejlépe hrály krávy na jatkách), režiséři (těm bych nedal natočit ani nitě na špulku). Jedna série stačí. Na co jsem to čuměl, čím nás to krmí, už nikdy více, ať to dopadne jak chce. A tak volám: je to běs! Je To Běs! JE TO BĚS! Ale to už jsem někde psal. Souhlas s komentářem Conducteir.