• Thriller

Jezero žen (2012)

Nikdy som nepatril k priaznivcom nemeckej kinematografie a tento film je priam stelesnením všetkých dôvodov. Nesympatickí herci ( a hneď štyria!), mizerný scenár, atmosféra absolútne žiadna, od polky filmu som sa takmer uzíval k smrti. V tomto filme skrátka nemá čo diváka zaujať. Nemecká nuda na jazere.

Contracted (2013)

Pánovi Englandovi asi kurevsky horel termín, keď ani koniec nestihol vymyslieť....

Můj pes Killer (2013)

Pani režisérka si týmto dielkom u mňa získala nehynúce sympatie predovšetkým za odvahu natočiť film, ktorý rozhodne nie je určený pre priemerného diváka odkojeného a rozmaznaného halyvúdskou megaprodukciou. Neschopnosť takéhoto diváka pochopiť zámer a výpoveď Killera je priamo úmerná jeho drístom o nudnej sračke. Všetko ostatné, čo som chcel v tomto momente napísať, už napísal "Kristusazapad".

Arthur Newman (2012)

Emily je nádherná, sexy bytosť a aj keby hrala v tej najväčšej sračke sveta, tak jej to odpustím.

Velký Gatsby (2013)

Tenhle způsob Gatsbyho zdá se mi poněkud nešťastným.

Pee Mak (2013)

No rehotal som sa jak hovado. Neviem síce prečo, ale je mi to fuk.

Nejvyšší nabídka (2013)

Rush je v každom zábere, Rush si to proste odohrá sám, Rush nikoho nepotrebuje k tomu, aby exceloval. Takto hrajú veľkí herci.

Co všechno věděla Maisie (2012)

Je až neskutočné, ako dokáže jedno decko potiahnuť a odohrať celý film. A ostatných "profíkov" strčiť s prehľadom do vrecka bez toho, aby si to nejak uvedomovalo. Ak to bol od tvorcov zámer, poskytnúť tejto postave toľko priestoru, tak vyšiel na sto percent.

Okamžik zkratu (2012)

Severská sonda do drogovej žumpy alebo ako sa rodila islandská drogová scéna.

Vražda za vraždu (2013)

Už teraz mám problém spomenúť si, o čom to bolo, hoci som to len včul dopozeral. Videl so tam nejaké šikovné babenky, čo sa najskôr oblizovali, potom sa nejak nemali rady a nakoniec prišlo rádoby prekvapko aj so streľbou a trochou kečupu. Alebo som len zaspal na gauči?