Prokletý ostrov (2010)

Tak skvělý filmový zážitek jsem nezažil pěkně dlouho! Je těžké napsat komentář k filmu pár hodin po jeho zhlédnutí, ale nemohu jít spát s klidným srdcem, aniž bych pochválil tak výborný film. Že je DiCaprio brilantní herec, ba jeden z nejlepších, vím už dlouho, ale tohle bylo něco úžasného. Děkuji, děkuji, děkuji za skvělých nezapomenutelných 137 minut.

Obvyklí podezřelí (1995)

Tenhle scénář musel psát opravdu ďábel. Film uvedený v dokonalost- od hereckých výkonů, přes skvělou režii, až po geniálně překvapivý konec, který na filmech miluju.

Katka (2009)

Občas se mi dělalo hodně špatně! Né, že bych ve filmech neviděl nic horšího, ale fakt, že se jedná o skutečný příběh a autentické záběry, vás docela chytne za srdce (...a žaludek). Tento snímek by měli pouštět dětem a mladistvým ve školách na místo trapných besed o drogách.

Kytice (2000)

Úžasné obsazení, krásná muzika a perfektní réžie. Lepší to být nemohlo.

Téměř dokonalý zločin (2000)

Závěr filmu mi velmi připomínal pořad "Věřte nevěřte", a to vůbec nemyslím ve zlém. Film jsem viděl s dabingem a to je možná důvod, proč nedám plné hodnocení. Cate Blanchett byla jako vždy výborná a podle mě by měl Keanu Reeves častěji hrát padouchy.

Avatar (2009)

Dvě a půl hodiny překrásných animací, skvělé hudby a chabých hereckých výkonů? No tak takhle by podle mě určitě neměl vypadat film roku. Já osobně bych ho zkrátil asi o hodinu a vůbec bych se nebál, že nějak naruším či ochudím "příběh", který je naprosto plytký a určen opravdu pro tu nejstupidnější a nejpovrchnější vrstvu divácké společnosti. A však většinu nominací na Oscary, které pravděpodobně promění, si snímek jistě zaslouží. Smekám před vizuálními tvůrci.

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008)

Tak tohle byla hrůza. Nevím, čí to byl nápad natočit něco takového, ale krom hudby bylo všechno naprostým fiaskem. Animace otřesná (už to prosím nedělejte, dokud to nebudete umět), příběh naprosto o ničem a za ty zoofilní ubohé perverznosti, které se zde absolutně nehodily, jsem se opravdu v kině styděl. Nebýt krásné hudby, nehodnotím jinak než odpadem.

10 000 př. n. l. (2008)

Užasný trailer... neskutečné zkamání. Znovu bych si to nepustil.