Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Umpalumpové tady nejsou tak creepy jako v te staré verzi, ale bizarní je to pořád :-) (Deppa jako jako plus k filmu rozhodně nepovažuju, ikdyž se do toho bezesporu hodí :-D)

Robin Hood a Čaroděj (1983) (TV film)

19.9.2010 Ani jsem nevěděla že tenhle seriál má nějakej pilot, koukali jsme na dva samostatné dily které dávaj dohromady film. No zatím se mi to líbí hodně, parádní atmosféra, fajn postavy. Navíc se mi hodně líbí že všechno tam vypadá opravdu dobově, né jak kdyby všechny oblíkli do čerstvě ušitých hader a poslali na čerstvě postavenou scénu :-)

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Řekla bych, že je to lepší jak Tom a Jerry, minimálne vlk je teda stylovější, s tím svým zlomeným žvárem v tlamě :-). Pro mně jeden z nejlepších večerníčků se super úvodní znělkou.

Country Bears (2002) odpad!

Tohle je opravdu jedna z největších zrůdností co jsem viděla.

Kluci v akci (2005) (pořad)

Recepty mi špatný nepříjdou, název ale jo. Evokuje mi nějaký gay porno.. no asi to byl účel :-D.

Bratříček a sestřička (2008) (TV film)

Tak nevím jestli Grymmové nerotujou v hrobě, ze všech těch špatných adaptací.

Ajťáci (2006) (seriál)

Nejradši mám Mosse, jeho způsob řešení prekérních situací je prostě dokonalej :D.

Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

Minimálně za ten trilion epizod si to tu jendu hvězdičku zaslouží... a nebo ne.

Amélie z Montmartru (2001)

16.9.2010 Tady opravdu nepobírám hodnocení filmu, podle mně hodně přeceněnej kousek. Ano, sice to vypadá vizuálně docela hezky, ale Amélie tady působí že je spíš na hlavu, než roztomile, nebo jakkoliv jinak. Ona Audrey Tautou tak na mně působí snad ve všech filmech. Jediný co se mi docela líbilo byly ty její sviňárny co způsobovala prodavači zeleniny v jeho bytě. Celej film jsem asi nějak nepochopila.... nebo asi fakt nemám srdce, jak tady předemnou psal Nazghul, prostě mně to neoslovilo, ne tak jak by asi mělo. Už se nedivím že když jsem ten film viděla poprvé před pár rokama, že v mé hlavě upadl v zapomnění. Takže tři hvězdičky za Vorvaně, obskurní uchyláckej koníček a krásnou francouzskou hudbu. Potřetí se na to fakt nekouknu. No a navíc při zjištění že na jiným kanálu běžel ve stejnou dobu Soumrak mrtvých, mám ze vzteku chuť hodnocení jěště snížit.. :E

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Mám ten jejich morbidní smysl pro humor prostě ráda :-).