Constantine (2005)

Znázornění pekla je tady opravdu libová záležitost a Keanu skvělej cynik :-). Líbilo se mi to.

I Love You Phillip Morris (2009)

No já nevím, na jednu stranu docela sranda (Carreyho sprosťáckej výlev na golfovým hřišti mně teda fakt dostal :-D). A na druhou stranu... nuda.. druhá půlka filmu mi utíkala docela drsně pomalu. Nezachránil to ani epickej megapodvod s následným epickým meganásledkem.. No tak 60%, že mám Carreyho i McGregora docela ráda. :-)

Armageddon (1998)

3.10. 2010 (konečně s v původním znění s titulkama) Armageddon je film ze kterýho přímo teče vlastenectví a přitom to vůbec nepůsobí jako kýč. Nebo alespoň na mně ne. Asi už mám v hlavě filtr na americký vlaječky. Pokaždé když tenhle film vidím, tak mám pocit že koukám na dobrodružnou komedii a pak příjde konec kterej mně dokonale citově sedře. Achjo.. No kdyby měl do Země nahučet takovejhle asteroid a měla by nás zachránit taková banda magorů s Willisem v čele, tak ať to ten šutrák klidně zkusí :-). (Teda samozřejmě pod podmínkou že se zpátky vrátí úplně všici :-))

Šinseiki Evangelion gekidžóban: The End of Evangelion (1997)

Jedinej anime film u kterýho se mi v hlavě mísí pocity štěstí a totální beznaděje. End of Evangelion jsem musela zkouknout ve dne. Narozdíl od seriálu, kterej jsem bez problémů dávala v noci. Totálně masakrujicí scéna s Asukou a následnej end doprovázenej písničkou Komm, süßer Tod byl pro mně opravdu značnej rozklad. No ikdyž se na film kouknu po několikáté, pokaždý si ho vychutnám stejně jako poprvé. Celá série Evangelionu je prostě počin, co stojí za to vidět.

Astronaut (2006)

Po tomhle filmu musí mít snad každej pocit že dokáže co se mu zachce. Škoda že to není podle skutečné události :-D. Milej film, Billy Bob Thornton je tady opravdu sympaťák :-).

Smrtonosná past (1988)

Viděno 29.9 2010 (po strašně moc letech, jsem si to vybavovala během koukání dost útržkovitě) Dokonalý, skvělý a božský akční film!! Moje pocity teď skvěle vystihuje óda na na radost hrajicí v závěrečných titulcích. Já se tak strašně moc těším až bude v kině Die Hard 5! A mimochodem.. Alan Rickman se může jít se Snapem zahrabat, tady hrál naprosto ukázkově.

Skippy (1992) (seriál)

Jako děcka jsme s openingem zpívali "slipy.. slipy... " a strašně jsme se tomu řehtali :-D.

Kouzelný meč - Cesta na Camelot (1998)

Kdyby to byla obyčejná pohádka a ne další verze na Kamelot, tak bych hodnotila asi výš. Takhle je to akorád zprasená legenda s děsnýma písničkama. Těch tam bylo opravdu víc než dost. No líbil se mi tam ten sokol a a.. to je asi všechno, škoda.

Miluj mě, prosím (2004)

Jako misteriozní, ani trhriller mi to nepřišlo, spíš jako taková hodně zmatená romantika. Moc mě to nebavilo, vlastně docela nudilo. A jsem jediná komu Coldplay na konci přišli ušidrásajicí?

Blbý a blbější (1994)

"Co se stalo Péťovi? Byl moc starej, upadla mu hlava."... "Tys prodal mrtvýho ptáka slepýmu klukovi?" Ne, na tu andulku nikdy nezapomenu :-D.