Wolverine (2013)

Ja som sa veľmi príjemné bavil a opäť sa ukázalo, že recenzie naozaj nie sú všetko. Malo to spád, akčné scény ma bavili a aj Japonský svet, zo síce nie až tak zaujímavou zápletkou, ktorú viete odhaliť už na začiatku filmu. Každopádne to hodnotím ako celok veľmi pozitívne a zaradil by som to kvalitatívne medzi 2 a 3 časť. Nerozumiem negatívnemu ohlasu od kritikov, i keď na druhej strane na Rotten Tomatoes Wolvik nedopadol zrovna najhoršie. 10x lepšie ako nevydarený ORIGINS. Za mňa veľmi príjemné prekvapenie.

Koruna - Loutky (2017) (epizoda)

Epizóda hodná celovečného filmu. Nádhera.

Koruna - Beryl (2017) (epizoda)

Neskutočná hudba, perfektné výkony hercov (chémia medzi Vannessou a fotografom, ktorého meno sa mi nechce veľmi hladať, sa dala naozaj krájať) a zas raz kvalitne natočená epizóda. Podľa môjho názoru špička, čo sa produkčnej stránky týka. Klobúk dole.

Hra o trůny: Poslední hlídka (2019) (TV film)

Krásna ukážka čo stálo za produkciou 8. série, ktorej z tohoto hľadiska vytknúť veľa nemôžeme. Vladis tu dostal docela slušný priestor a dúfam, že ho niekde ešte uvidíme.

Koruna - Lisabon (2017) (epizoda)

Každá epizóda lepšia ako tá predchádzajúca. Hudba v tejto epizóde excelovala a neskutočne dotvárala atmosféru pri jednotlivých scénach. Toto nie je len seriál, toto je umelecké dielo!

Koruna - Mezi muži (2017) (epizoda)

Ešte lepšie ako epizóda prvá. Budem sa opakovať, ale neskutočné scenérie, všetko natočené s citom a každý jeden záber dôkladne premyslený. Keď to spojíte s kvalitnými dialógmi a perfektnými hereckými výkonmi, nemáte čo vytknúť. Epizóda síce bez politického nádychu, čo jej veľmi prospelo. Tlieskam! Crown ma opäť svojou atmosférou pohlcuje každou epizódou. Och a tá hudba. Vata pre uši.

Koruna - Nedopatření (2017) (epizoda)

Skvelý úvod. Atmosféra, hudba, scénografia, kostými, všetko na špičkovej úrovni. Absencia W. Churcila je citeľná, ale Claire Foy opäť podáva fantastický výkon.

Lucifer - Série 4 (2019) (série)

Menší počet epizód Luciferovi určite pomohol. Dej plynul svižne a i keď ma detektívská časť vždy nebavila tak, ako mala, charizmatický Tom Ellis dokázal ľaťku držať dostatočne vysoko počas celej série. Prechod na Netflix seriálu neublížil a stále to je ten klasický Lucifer s výbornými hercami (Eve v podaní Inbar Lavi zapadla vynikajúco), ktorého majú fanúšikovia tak radi.