Resident Evil: Afterlife (2010)

Když jsem to viděla poprvé v kině ve 3D byla jsem zklamaná, protože 3D prostě přebylo všechno a musela jsem se soustředit jen na to. Když jsem to viděla podruhé v televizi bylo to o hodně lepší. Jasně scénáristi si s tim mohli dát větší práci to rozhodně, ale příjemně se mi na to koukalo a myslím, že tenhle díl byl srovnatelný s trojkou no možná lepší.

Román pro ženy (2004)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. I love it :)

Poslední vládce větru (2010)

dabing na hovno (za to ale můžou češi), 3D uplně na hovno, nechápu proč jsem na to koukala v brejlích, protože kdybych si je sundala vyšlo by to nastejno, minimálně půlka filmu uplně ve 2D a zbytek jen decentně upravenej, fakt jen chtěli vytřískat prachy z toho, že do programu napíšou 3D, ale pokud jde o film jako takovej tak žádná katastrofa to nebyla.

Let's Dance 3D (2010)

Tak příběh nebyl sice bůhví jak propracovanej a co já vim co ještě, ale je to film o tanci, tanec byl perfektní a mě se tento film velmi líbil. Viděla jsem ho ve 3D.

Květ pouště (2009)

Ani nevím co mám po shlédnutí tohoto filmu říct. Upřímě, je to jeden z mála filmů co mě rozbrečel.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Po slabší dvojce přišla o dost lepší trojka, jenže furt tam chybí ta atmosféra jedničky, která nejspíš odešla spolu s režisérkou.

Souboj Titánů (2010)

Tento film, mě opravdu velice zklamal. Nemá to šmrnc, nemá to nic, pouze plešatého Persea.

Alenka v říši divů (2010)

Já Alenku milovala už jako malá(svým způsobem), ale teď mmmmmmmm. Depp, Carterová, Wasikowská, prostě slast pro oči.

Jak vycvičit draka (2010)

Pěkná pohádka pro děti a ten drak to je bobeček takovej