Po zániku Země (2013)

Možná to mělo potenciál, ale vzniklo to asi proto, že mladý Smith se doma moc moc nudil. Bohužel po otci zdědil tak akorát barvu kuže. Jeho projev je šílený, herectví taky moc nepobral a skoro v každé scéně se tváří jako největší ubožáček. Samotný scénář je silně nedomyšlený a plný nelogičností a scénaristických berliček. Shyamalan se pomalu řítí do pekla a Will Smith ho brzo bude asi následovat.

Kick-Ass 2 (2013)

Jine nez prvni dil, vice "dospelejsi" mene cerneho humoru a akce a vice hrani na city.

Millerovi na tripu (2013)

Lehce nadprumerna komedie. Pridat vice inteligentniho humoru, tak by to melo nabeh na pet hvezd. Jennifer is hot.

Jen Bůh odpouští (2013)

Tak tohle je trochu ulet, jsem si rikal, jestli to melo nejaky scenar nebo jen reziser natocil nejake scenky a pak to sestrihal dohromady. Chybi nejaka hloubka postav, aspon nejaky naznak proc delaji to co delaji. Slo z toho dostat vic nez jen nudnou, nicnerikajici slataninu.

Star Trek: Do temnoty (2013)

Ach jo, clovek o tom nesmi premyslet a jen se nechat kochat a unaset na oslnujicich svetelnych efektech, bohuzel jiz videnych v prvnim dilu. Prvni pulka jeste usla, ale pak to uz jde z kopce, obcas i dost slusny humor, ale proste to neslape. A ten konec brrr...clovek uz tusi jak to asi stastne dopadne. Scenar dost nedotazeny, plno nelogicnosti POZOR SPOILERY (sakra vzdyt na obezne draze zeme je obrovska stanice odkud odletavaj vesmirne lode a jakto ze ve finalni scene se na to jaksi zapomelo a mame tam jen nasi krasnou modrou planetku a dve lode. Proc vlastne Khan zmizi na klingonskou planetu, aby nahral svemu hlavnimu protivnikovi? Proc stavet 2x vetsi lod nez je Enterprise, kdyz ona lod potrebuje minimalni posadku, defakto staci 1 osoba? Proc super torpeda, ktere maj vymazat ctvrtinu planety, misto naloze osadit, a kdy vlastne, zmrazenymi lidmi?). PS: tvurce kostymu uz trenuje na Starwars? Uniformy hvezdne flotily jsou hodne podobne republikovym

Croodsovi (2013)

Nadherna animace, ale nejak ten vtip chybi...Zeme vypada jak variace na Pandoru a veskere zvirectvo je totalni ulet (savlozubi tiger co vypada jak prerostla silene barevna kocka s obri hlavou, neco jako jezevcik svihnuty s krokodylem, cerveni cosi ptaci z Cernocerne tmy, velryba s nozickama...) podle traileru jsem cekal vic, bohuzel nejlepsi sceny byly jiz pouzity v nem, tak neprislo zadne prekvapeni. Za animaci hvezdicka navic, takze celkem tri

Jack a obři (2013)

Byl v tom velky potencial, vysledek je nemastny neslany. Cekal jsem nejakou epickou bitvu ala Pan prstenu a jedine co prislo bylo pretahovani o padaci most :-(

Wanted (2008)

Jezisi, pane boze, to snad ne. Vsude se srazi kulky. Nici se pendolino, auta litaji a hlavni hrdina je nesmrtelny. Scenar je zmateny, Angelina cim dal hubenejsi.

Hypnotizér (2012)

Pribeh se mohl drzet trochu vice predloze (ikdyz nedosahuje zadnych velkych kvalit). Protoze, to co vyplodili scenaristi je slusny paskvil.