Putování s dinosaury (1999) (seriál)

Nezapomenutelné příběhy dinosaurů. Efekty jsou v dnešní době již překonané, ale ve své době to bylo na pět hvězd. 7/10

Ztraceni (2004) (seriál)

Typická seriálová droga. Zvrat o 360° v každém díle zaručen! 6 fantastických sérií. 6.5/10

Simpsonovi (1989) (seriál)

Některé díly byly božské. Bohužel kvalita klesá. 7.5/10

Mr. Bean (1990) (seriál)

Fenomenální záležitost. 10/10

Warrior (2011)

Warrior ve mě vybudil mohutné emoce. Otázkou zůstává, uvěřit nebo neuvěřit? Chválit nebo kritizovat. Hranice je až příliš tenká. Emoce mají převahu nad logickým uvažováním 24:1. Dává to smysl? Jsme lidé, ne stroje. Máme emoce a řídíme se jimi. Vždy! Z toho vyplývá strategie tvůrců. Našli naše slabé místo a několikrát do něj udeřili. Předvídatelnost. Ano, ale o to více budete překvapeni co se stane s vámi. Každá scéna má obrovský emocionální náboj. Od začátku do konce. Žádná slabá místa, žádná nuda. Pro herce mi poslední dobou docházejí superlativa. Je to spíše o tom jak režisér dokáže pracovat s herci. V některých případech zazáří všichni a v některých naopak všichni pohasnou. 9/10

Drive (2011)

Pokud čekáte něco extra, Drive vás potěší. Užijete si hypnotickou hudbu a dlouhé pomalé záběry. Neobvykle propracovanou postavu. A hlavně napětí a úzkost z násilí. Ryan Gosling předvedl skvělou jízdu. Svou postavu zvládl do detailu a to je ten stěžejní bod úspěchu a originality. Zato Carey Mulligan mi byla opět velmi nesympatická. Udělat přesné konečné zhodnocení je zde velmi těžké. Drive rozvířil prach. Teď musím počkat až se usadí. 8.5/10

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Hvězdný pár v akci. Oba ve 100% formě. Výsledek je bohužel o několik tříd jinde. Nevadí, zábava to byla. 5.5/10

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Efekty převažují ostatní aspekty filmu. Efekty dělají tržby a to je důležité. Příběh byl nepodstatný. Herci rovněž. Atmosféra jakou známe například... z.... hmm... Vetřelce..., taková tady opravdu není. 3.5/10

Nenávist (2004)

Hororová klasika. Svého druhu první z prvních. A přitom je to takové minimalistické dílko. 7/10