Přízrak univerzity (2001)

Klasická béčková vyvražďovačka. Slibné momenty střídala nuda. Prostě průměr. Ale podruhý bych to asi nezvládl.

Nezlobte mimozemšťany (2008)

... aneb muži v černém ? Cože ? Kdo to mohl napsat ? Nevím proč někdo takovou slátaninu natočil. Kde byli ty ufoni ? Já vlastně ten film ani nepochopil, byla to opravdu nehorázná slátanina. Chtěl jsem dát odpad, ale dám jednu * protože jsem se párkrát zasmál. Jinak 90 minut života, které mi už nikdo nevrátí.

Max Payne (2008)

Na jednu stranu jsem to čekal lepší, po přečtení komentářů zde zase horší. Film nemá s herní předlohou mnoho společného, při hodnocení z tohohle pohledu se to moc nepovedlo, ale když budu koukat na film jako na film a nebudu řešit hru, tak se film jako takový docela povedl, atmosféra není špatná a efekty jsou vynikající. Lepší průměr.

Gothika (2003)

Klasická duchařina, neurazí, nenadchne. Pár slibných momentů se ve filmu dostaví, ale jako celek je to spíš jen průměr.

Návrat oživlých mrtvol (1985)

Pokud bych film bral jako horor, byla by to děsná tragédie, ale ona je to spíš komedie a když se na to člověk dívá tak je fakt hustá. Nejvíc mě dostal ten slizák z toho barelu, ten byl fakt bezkonkurenční a s hláškou "Čerstvý mozek, další čerstvý mozek ..." se asi filmu jako parodii na zombie-horory nedá nic vytknout. Suprová zábava, ale nedoporučuju, jestli se chcete bát :-) 75 %

Otevřené moře (2003)

Na můj vkus velice povedený film, nikterak přehnaný. Atmosféra překvapivě funguje. Potěšili mě žraloci, kteří se ve filmu sice objevili, ale neměli hlavní slovo ve sledu událostí, ani nebyli vykresleni jako 10ti metrová monstra lačnící po krvi. Film velice realistický, snad až dokumentární. Někomu to může vadit a vysvětlilo by to i nízké hodnocení. 80 %

Odsouzeni zemřít (2006)

Narozdíl od "jedničky" je tento film poměrně nudný a předvídatelný. Je tam skoro všechno, párty, hezký holky, rodinka, zloduch, zvraty, "nečekané situace" ... ale celkem podané dost nudně a fádně. Nevím, pochybuju že je to podle skutečné události, nelogického chování je tam dost, že jsem myslel, že utekli z ústavu pro duševně choré. Nic moc a i když se tvůrci snažili o dusivou atmosféru, stala se z toho spíš fraška a parodie na Otevřené moře.

Srážka s kometou (2007) (TV film)

Věčné téma o veliké katastrofě, tentokrát v provedení s kometou. Klasika žánru, neurazí ani neuchvátí. 50 %

Černočerná tma (2000)

Hustá hororová scifárna na "vetřelčí" téma. Vin Diesel se do filmu perfektně hodil. Monstra jsou docela originální stejně jako celý příběh. Ve filmu se pořád něco děje, nuda rozhodně nehrozí. Efekty vypadají věrohodně a i když hororová atmosféra trochu pokulhává, jedná se o zdařilý film. Zaslouženě za 4 **** a 87%

Kill Bill 2 (2004)

Bohužel po perfektní akční vyvražďovačce nepřináší další díl posun kamkoliv, spíš naopak, mrtvol ubylo, akce ubylo a konec byl vyloženě odfláklý. Čekal jsem pořádný souboj s Billem, ale nakonec z toho byl asi nejslabší článek celého filmu. Bohužel dvojka je dost jiná a bohužel dost horší. U jedničky jsem civěl od začátku do konce, u dvojky jsem se dost nudil. 60 %