Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
113 fanoušků
/ 75 bodů
Sobis87
Michal Svoboda
Pardubice, Pardubický kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Horor
Animovaný
film
seriál
TV film
hudební…
divadelní…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Městečko Twin Peaks
(1990)
Nový papež
(2020)
Mladý papež
(2016)
Barry
(2018)
Perníkový táta
(2008)
Temný případ
(2014)
Impérium - Mafie v Atlantic City
(2010)
Městečko South Park
(1997)
Osmý smysl
(2015)
Dexter
(2006)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
75 bodů
Fanklub
(113)
Shadwell
Subjektiv
Gimli
Kulmon
gudaulin
Hellboy
MM_Ramone
FlyBoy
balone
Madsbender
Disk
Chlupis
Šakal
Hogun
Mononoke.
Hwaelos
Seabeast
Hoyt
PiTRiS87
Ligter
předchozí
1 - 20
další
gold_in_fumes
Časové pásmo bylo změněno